Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

91es....kikérem magamnak...minnyá 17vok ....legálisan nem is!
én minden péntak nagybank még a váci utcában és szombat kis e mennyi budos ribanc volt a ligetben...
ne bassz? mikori vagy? 92es vagy mi? druva vazeg.. irtam olvastam mikor anyád csecsét szoptad.. legálisan te ezekre a zenékre nem bulizhattál..
ÁÁ ezek a zenék....16éves vagyok...de mind2őt hallgattam és tomboltam rájuk....Nosztalgia?: http://www.youtube.com/watch?v...
MÁRMINT A MOSTANINÁL IS HÜLYÉBB...
elmondom nektek fiatalok, hogy az azóta utcai harcos magyar bajnok, géczi romboló dani barátommal (akit mellesleg ha épp ráérek én pallérozok kéztechnikailag..), még tinibanktároba is elmentünk puncizni anno.. eggész héten ingyen palacebelépő volt, meg palaceban kaja... azok voltak a régi szép idők..
fenn a kÉz! baszod ÁdÁm ez az egyik kedvenc szÁmom! mÉg vectrÁm volt És hulyegyerek voltam kurvasokat bÖnbÖltettem mÉg leis van tÖltve valahol... És miÉrt ezt hallgatod?
van, de telóról netezek most...
Én....
ninc smsn-ed vaze? amúgy még mindig..
http://youtube.com/watch?v=S78... tegye fel a kezét aki még bulizott erre...
Irtam smst irja ma vissza
nincs mivel pupák. olvass a számról: lábadozok
és egyébként az ilyen véleményekből születnek azok a cikkek ahol talámácsit ugatják h túlértékelt mert 125össel megy, ami a gp legalja... amivel gondolom nem értesz egyet...
az a 160 inkább 180 és ahol a célegyenes végén lévő végsebességet és nem féktávokat és íveket nézik a nézők azoknak tényleg felesleges motorversenyt csinálni:(((
de most mit nézzen rajta ha nincs olyan rész benne ami érdekelné? Lehet nem rajonganak annyira az RS-ekért meg Mito-kért mint Te, és az a 160 km/h-ás sebesség a célegyenesben, látványra elég mókás egy csomó 600-as meg 1000-es motor után. Legalább normálisan el lehet olvasni a szponzor-feliratokat a motorokon
Én pl. a gixxer kupát nem nézem meg soha. Én akkor szoktam elmenni kajálni meg dumálni a többiekkel.
Pedig biztos marha érdekes versenyeket futnak ők is, de egy ismerősöm se megy köztük, a gixxereket meg nem szeretem annyira hogy csak a motorok látványáért végignézzem a futamukat.
tuning holnap, most házit írok, önéletrajzot küldök munkahelyre, meg még 1000 dolgom van csak néha ide is bohóckodok 1-2 sort :D
amikor van alpok adria is akkor nem...
tavaly amikor még egy nap volt az összes verseny, 1-2-re kinéztem. ott abszolut az volt a jellemző h ültem a lelátón, 125, jó akkor menjünk is ez nem érdekel....
akkor gyüsz holnap?
bencce gyere msnre pls
azt azért ne feledd el hogy a magyar motorversenyeken csak a család és a barátok vannak kint. És ők is csak azért hogy az ismerőseiknek szurkoljanak. Sokkal többen indulnak nagy ccm kategóriákban mint a 125-ösben, tehát a 125-ösöknek sokkal kisebb a kint tartozkodó ismerősök száma. Énis csak azokat a futamokat követem kiemelt figyelemmel ahol ismerőseim indulnak. Hogy ez magyaros hozzáállás-e azt nem tudom, de végülis magyar vagyok basszameg, szal lehet hogy tényleg az.
egy motor
A yamaha1 misi?
vagy mikor öcsi fzr1000-esét elvittem télen egy körre mikor megvettük.. este 9-1 felé a lefagyott téli párán ott óbudán el tudod képzelni milyen mikor a jeges úton vagy kerékre áll vagy elforog de durván a gép? félig jégen egy 130-40 lovas gépen leforgatni az egyet nem szar.. ezekhez képest egy kismotor..