Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legalább letesztelnéd...
én józan szeretnék lenni mivel bukót megyünk venni
azé mondom Bezzeg ez az yzfr hát vidin hallottam a hnagját nem voltam elájulva...mondtam barátnőmnek hogy kapfüldugót majd,de a szalonba meghallgattam...hát kénytelen leszek venni
hétvégén reméllem megakadok(beállok) te hogy vagy vele?
7e fölött nem is daráló ott már sportmotor :D
nekem 2-ő is van.(szememben) örülj neki magí nincs,ne is legyen
hát igen...akinek ilyen hülye daráló hangú motorja van (imádtam hallgatni tüzért amint 6-7gondolkozik és KILŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ )
én is be tudok állni pedig hengerem sincs
ennyi... amúgy én épp vivaldit töltök majd hétvégén döngetés közben jó lessz halgatni...
Az is betud állni...
széplenne ha szalonba összeakadna de tudjátok...a lónak is 4lába van de néha az is besül
te is a 4t vel?
Ez nem volt vicces....
na mi az?mindenki megakadt?mi ez a pangás?
az azt ért bocsi csak jobb nem jutott eszembe
a szerelőm nyilatkozott 1 aprilia suzuki mittoménmi enduronak mondják de én cruisernek néztem cseremotorról : úgy megy mint 1 bicikli :D -tönkrement a 2008as tesztmotor (suzuki túra mittoménmi) azt az én rs emmel ment
én vagyok a cbrandrisrr !

Nagyon szeretek a 125-ös CBR-rel dolgozóba járni. Csak egy baj van vele... hogy a 125R nem a 600RR
160-as polinim van v 125-ös rendes vadiuj henger csak nincs benne power
cbrandrisrr@hotmail.com a címem tuning

nem beszólni a cbr-ért, 1 hondás barátom csinálta nekem mlg 4 éve
Sziasztok!
Most cseréltem le az RS 70-emet egy tuono 125-re.Arrow rendszert akarok rá,de újonnan naon drága.Nem tudtok vmi jo használt rendszert?
előre is köszi
Kösz
122
Ő nem arra érti, hanem hogy nem közútra való a RiSka hanem a pályára teremtették.
2005-s apriliákon milyen henger van 123 vagy 122-s? Valakinek eladó új hengere?
Kilyukadt a tetves gumim