Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 100000000000 %:)
mégis vannak a mezőnyben oyanok akiknek ez nem megy...
egyébként ugyanugy meg lehet szokni a nagyot mint a kicsit...
egyébként ez iyen MO-i hozzáállás h 125 az pffff..... h a DT-n amikor bemonják h jön a 125ös kategória akkor a legtöbb néző "na jó menjünk a büfébe" felkiáltással jelzi a nem tetszését meg azt h qrvára leszarja és h jönnek a gyerekek bohóckodni.
rs-sel nem tudom mennyi az alja a mezőnyek most azt hiszem galbács 2:17-et ment multkor, de a pályarekordot nem vágom. viszont csak viszonyításként mondom h a csabi aki idegbeteg módjára közlekedik mint az köztudott, és már rég megvan neki az r6, 18-at ment... ehhez vedd hozzá azt h a célegyenesben ő 250-el megy az rs meg 180al, és még van 1-2 hely ahol azért szerez előnyt mert qrva gyorsan gyorsul egy 125öshöz képest... szóval nagyon nagy tévedés h 125öst gyerekjáték vezetni.
adam megmondja a tutit gyerekek
S.O.S hátsó teleszkopot keresek akinek van irjon rám Gázos és Olajos is egyaránt jó
na apám.. akkor el tudod képzelni milyen egy vl800as cruiserrel szikraesőt hányva kiülve midnen kanyarban végigzuhanni a pilisen? úú, fater cruisere mit kapott tőlem.. meg, nagybátyám 1100as shadowjával plexi meg bármi nélkül pólóban 170 fölé néztem.. na ezek kemény dolgok barátom.
én nem mernék ilyen fogadalmakat tenni... azért mégis csak RS-ekről van szó
mostmár 2 rs-el megyek de ha mindkettő szarrá megy én tökönszurom magam
163,3 km/h 12000nél sík úton, kerékkerülethez pontosan beállított cateye velo8 órával mérve nekem. és ez valós.
SZámithatsz
Június 11-i Nemzetközi Aprilia Nyíltnapra jön/megy valaki?
Fucky? Esetleg? Egy újabb kísérlet?
arra kellett ráeszmélnem abban a pillanatban mikor először elmentem a 600-assal motorozni, hogy nagymotorral sokkal nehezebb gyorsan menni mint 125-össel. Kurva nagymenőnek éreztem magam tavaly mikor orrbaszájba előzgettem a kanyarokban az erősebbnél erősebb motorokat, de a semmire volt nagy a pofám. Nem ugyanaz a két műfaj. Ha valaki nagymotorral is gyors az már valami, de 125-össel gyorsan menni a kanyarokban szinte gyerekjáték.
Ittvan Dj Yamaha, amig a célegyenesen végigmentek Hringen egyilyen számot lazán meghallgattok http://www.youtube.com/watch?v... jah és nem lehurrogni mert jó zsám
mármint nem azért mert engem, hanem mert oyan időket mennek h pislognál csak:)
nanana a csuda olasz gyerek versenymotorok még jóideig körbemotoroznak a ringen:)
ugyanúgy ah engem, ugyh tiszteletet érdemelnek
és akkor hogy csekkoljam le hogy tényleg megy-e 160-at egy RS ?
jó van de a 125-össsel gyere.
akkor Ádámon kívül senkinek nincs ideje holnap délután motorozni picit?
Tessék bebizonyítani, hogy ezek a csuda olasz gyerekmotorok tényleg mennek 160-at!
Remélem nagy plexit raktak a Yamahára lehet egy turbo után használni is fogjátok Na meg persze ovatosan a 110-el, akkor már akkora turburencia van ,hogy elrepiti a picsába a Yamahét
látom jól jött a vidi
Még jó,hogy ilyen szépek,van idő megnézni mikor elmegy melletted egy ilyen!
Sztem az Rs még csak most váltja az 5.-et, de nem baj szegény Yamaha se rossz. Mintha kitolta volna a 105-öt
1 milla ott robog hátul
srác h röhög
geci jó a hangja az rs-nek!
Mint ha a vidi vége kicsit fellenne gyorsítva!