Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GP-ben se olvad szét pedig ott van hőmérséklet és sok motoron ott a kipuff
Most desok hozzászólásom van egymás után
Nem lesz semmi bajuk a balatonkörülitől annyi h gyakran meg kell állni azt is a seggünk miatt a motorok bőven bírják!
A 125öst bocsi h kicsit lassan válaszolgatok
07RS gyere már msnre vagy add meg a címet mert a régit nem mindig tudom használni :S
Nem venné meg vki az rs-em?
Van jó áron 1 tuono arra csorog a nyálam
de ha kell valakinek egy egészen jó állapotú első fogaskerék rs-re szivesen odaadom ha fizeti a postát...
ja nem boccs. mengéztem és nem 13as:D
Komolyan? Eladod?
nekem van
Srácok! Van valakinek 13as lánckereke? Megvenném, jobb lenne valami leharcolt állapotban lévő, de még azért ne forduljon meg rajta a lánc, szóval nem rosszat akarok, de nem is újat!
21éves, és a peugeotban dolgozik!
persze h másnap 23át elfelejtettem
addigra a vas is kész lesz :D
mondtam tuning h máj 15. vagy 23. mert lehet a 15-i nyiltnapra nem tudok menni suli miatt... és akkor 23-án megyek. de ne aznap gyere hanem mondjuk másnap mert nincs kedvem aztán mezitláb motorozni még aznap:D
mit dolgozik ?

bencce - akkor máj.15 után megyek a csizmáért
ja gondolom bruttó... ami nem is rossz ha szüleiddel laksz. de saját ház vagy lakásra qrva kevés.... :S
nem tom rájöttem arra h egy rs250-et de még egy 125öst is bűn utcán gyilkolni. én hagyom is már az enyémet... remélem a köv. tulaja csinál belőle egy kis pályamotort.
oyan mintha vennél egy papagályt és egész évben a kalitkában tartanád. szerencsétlenek:(
ok. azt is csinálnám. várom az ajánlatokat.
Akár haverom, iszonyat az is! Mindig hív, hogy olyan sokat kell dolgoznia, közbe meg hallom, hogy nyomják a PS3at a szalonban, mindi kocsikázik, mindig lemegy kajálni, fizetik a benzinét, és a telefonszámláját, mehet 1 csomó kocsival, és sosincs melója, és mind ezt 200+részesedés= 300-350körül!
Mér szegény motorok?
Haverom már ment körbe rs-el balatonon semmi baja nem lett.
nna, ezt dolgoznám én is bakker. most komolyan fontolgatom a civil pályát..
ma pl. egy ilyen kandallónkat kell úgy átalakítanom, hogy passzoljon az új ügyfél kis 100milliós kunyhójába. Nem lesz vele túl sok munka mert már kb. pontosan tudom, hogy mik az elképzelései a fickónak és a nappalija méreteit is lemértem múltkor mikor kint voltam az építkezésen, de azért az ilyen kis műszakirajz rajzolgatásokkal hamar el megy egy fél nap. Mondjuk szeretem csinálni, mert kreatív munka és jó érzés látni miután megépült, hogy tetszik a tulajnak és elégedett a munkánkkal, és utána legközelebb alapból engem hív mikor monjuk a nyaralójába is kandallót szeretne. Még csak 3 éve vagyunk a piacon de már egyre több a visszatérő ügyfelünk vagy az olyan új ügyfél akinek egy korábbi vásárlónk ajánlott minket és ez tényleg nagy sikerélményt jelent számomra.
hát bazz ennél szarabb melója senkinek se legyen azt mindenki jól élne
viccet félretéve... én prémium-kategóriájú kandalló tervezéssel és értékesítéssel foglalkozom. A szórakoztató-elektronikával a kolegám foglalkozik. Az én munkám leginkább bazi sok telefonálásból, e-mailezésből, személyes egyeztetésből és terv-rajzolásból áll. De mivel ez nem egy közért ezért természetesen nem úgy zajlik az élet hogy egyfolytában özönlenek az ügyfelek és este 8-ig pörgés van egy-egy 5 perces cigiszünettel. Szóval lazább, viszont gyakran kell személyesen kimennem az építkezésekre, vagy szabadidőmben befejezni egy-egy olyan terv-rajzot amire munkaidőben már nem maradt idő (mert Xbox-oztam helyette )
kurvára irigyellek te szemét
nekem olyan van az af1hez,rs50hez ami a tengelybe megy bele 2 oldalról, más megoldás nem nagyon van.