Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól néz ki ez a hátsó ülés helyetti idom...
KÉNE
esetleg aki állított már be phbh-28 rd karbit ,azt leírhatná h a tűszelepen a kis piros jelzés a végén,mire szolgál..esetleg kell-e látni belőle vmit a helyes beállításnál v sem.. bármi infó jöhet ezzel kapcs..
már nagyon viszket a valagam ,h nem tok motorozni.
Emzoli v vki hozzáértőbb.. help!
mi a fenétől lehet h ha ráengedem a benzint a karbira, csont száraz marad, és csak a benzincső telik meg? én a tűszelep/úszó párosra tippeltem h galiba van..azt addg szorakoztam,mig letörött a lemez az uszorol.. ugyh várom az újat:S
elvileg átvúfattam kis kézi pumpával minden fúvókát és járatot.. mégsem tom mi a fuck van..
Balaton körülire énis elmennék
kit érdekel, ez még vaddisznóbb lett
az enyém 6-7 körül jár
kicsit se koppintja a ducatit...
Aprilia Dorsoduro...
a két zsír mocid közül meyiket akarod iyen programmal megalázni?
Lesz majd valamikor balaton körülmotorozás nyáron? Meg kéne szervezni!
Somarace tzr250 topik....azthiszem...ő tud szerezni!
Hello!

Van valakinek Rotax123-hoz eladó dugója? Ha igen akkor légyszi írjon!
regadótól függ nagyban,hogy mennyire jössz ki,minél idősebb annál olcsóbb.
mutass egy jó magyar Rs-t jó áron!ami jobban jön ki ,mint egy behozott, egy kezemen meg tudnám számolni kb....

érdemes venni,jobban jössz ki és kb 2hét és nevedre van írva
holnap TFnapokra nem jön sneki? tervezem holnap és holnapután kinézni. no?
Igen, a nagyobb számoknak.
nekem annyit is forog.
hayabusa 20at eszik ... olvastam
"Ide kocsogok nem jarnak"
azé én is meggondlom az ezer forintos 3 decis söröket a bulihelyeken.. de én csóró vagyok.
bakker, ultragáz ez a szar. egy nem pronyó arcot nem láttam a videón.. bakker.
a ferrari sem tud 800lót max ilyen 620-650lót annyit meg mondjuk skyline kitörölt gyári computerrel(nem igazán szerettem volna mondani mert már közhely) am meg ha a csúcskategóriát nézzük akkor carrera gt 911 turbo gt3 mercedes slk gtr én ezekből választanék mint olaszból (a skylinet leszámítva) vagy amcsi ótóbol ottvannak ezek a traktorváltósok: dodge viper srt10 , chevrolette corvette z07, vagy az új camaro (a v8 az feeling) mindeggyik máshogy szól pl a carrera gt sikít annyira ki van hegyezve. a ferrari meg ilyen gumicsizmás olasz ami nem indul be csak ha 1000kmenként elviszed szervízbe:D najó csak vicc volt de most csak összehasonlítunk(a vége csak túlzás)
Tipikus b.zdmeg kint beisznak a parkolóban és bennt verik a nyálukat.....
Jah meg mondj már egy széria 900le-s Japán autót
A szétuningolt showcar-okat ne emlísd mert azoknak a blokkja nem megy el 10000km-nél többet