Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te, azért nyugtass meg, hogy néééha egy kicsit dolgozni is kell?
de tudod mi a kicseszés? nem vihetek be kaját a moziszobába, nehogy lehajáljak valamit néztél Te már úgy filmet hogy közben tilos nasizni? Amikor kinyomatjuk az Xbox képét a vászonra és úgy játszunk, az még elmegy, de filmet kaja nélkül nézni az valami kegyetlenség! ...
jaj, istenem de rossz neked ez a munka.. komolyan, néha sírok mikor rád gondolok hogy ott senyvedsz a moziszobában..
Tegnap munkahelymen hogy valahogy múlassam az időt, benyomtam a Transformers-t a moziszobában (3 méteres vászon, a legdrágább Sim2-es projektor, full HD kép és a mellemig érő mélynyomók)
fölcsavartam az erősítőt 85 decibellig (120 a max) kicsit voltak durvák az akciójelenetek minden robbanást a mellkasomon éreztem, a kanapé meg végig remegett és az volt a komoly hogy még így se volt torz a hang.
Van benne a végső akciójelenetben egy aprilia RSV 1000 aminek full sor4 hangja van
ja,enyém is olyan,eladó!:)
köszi a segítséget,holnap jön GLS-sl az új úszó,asszem óvatosabb leszek és inkább csak kocogtatom
amiben valóban látnék fantáziát, az egy rs vázas supermono lenne. valami nagy enduroblokkot belevarrni, és jónapot.. gondolom szarér hhugyér lehetne venni széthullott blokkos 25-öst, és bontóban nézni valéami faja blokkot.. még ha egy százas is, úgy is gecire megérné..
ugyanaz mint a 06os vagy 07es az idom semmit sem változott de szerintem meg 2008as nemlehet mert azok már szürke felnivel jönnek ki de lehet rosszul tudom
Csáó!

Elvittük ugyan ma, de nem hívott a csávó szóval nem lett kész ma. Majd holnap valószínűleg.
Mondjuk most 3napos osztálykirándulásra megyek Esztergomba - motorral már 10millószor megjártam, kb ismerem mint a tenyerem, szal "hatlmas" élmény lesz... [#ásít] - szóval nem tudok elmenni a motorért.
Azt mondta apám, hogy majd megoldja, elhozza ha kész, aztán elmeséli hogy mit mondtak az okosok a szervízben.
Mondjuk tényleg kiváncsi vagyok hogy mi a bráner baja van...

persze most hogy nem leszek itthon, most jön a jó idő. lehetne motorozni ezerrel, nekem meg csak csorogni fog a nyálam Esztergomban - leginkább A Lángososnál
1t meg 1y lemaradt
2008as mer vhog más az oldalidomja nem?
125....de am kicsit se fog szétolvadni az idom, az 50esnek is van ott hőálló valami, mégis nagyon meleg szokott lenni amit beraknak az ülés alá!
ez mekkora?
szegény motorok
valaki aki regisztrált vaterán leírhatná a leonardosnak, hogy mit árul... én leírtam neki h nem st meg csere gumi meg uj fényezés.. azt erre kitörölte azt letiltott!
basszuk má meg :)
Le tud ragadni a tűszelep, akkor bszik kinyitni, ilyen kor nem folyik a nyál.
ha meg annyira el van állítva az ufó, hogy,nemképes nyitni a tűszelepet, vagy beleér az úszóházba, akkor vagy nem zár, vagy mint nálad, nem nyit ki.
Náhny régebbi mikuni azt az aljasságot szertte csinálni,hogy tisztítás után garantáltan leragadt, először nem nyitott ki, utána meg nem zárt el. Mindkét hibát kis csvarhúzós kocogtatással lehetett orvosolni.
A p 20 karbi öszerkása pl igy megy: összerek, felszerel= benzin semmi, kocogtat. Ekkor elkezd folyni a benga, de nem hagyja abba, túlfolyik,akkor megint kocogtat, és akkor abbahygja.

De nálad nem ez lesz, eseglet a komresszorral eldeformáltad a z ufót, és az van, amit már az előb leírtam, vagyláttam már olyat, hogy elkezdett hámlani a tűszelep hegyéről a gumi.
valaki tud nekem valamilyen megoldást mondani arra h h lehet hátsó emelőt készíteni a vasamhoz?
zsolti asszonygya a leonardo eladoja h tuti a 4700 km bevizsgáltathatom :)
kamuzik mi?
Tirpákok. Ilyen buliba inni. Sok lúzer. Vittem volna egy kanna vizet, egész éjjel jól lettem volna :D
de amaz egy széria utcai autó ezmeg már nemigen
Csáó!
RSPetya kész lett a mocid? Mi volt végül a baja?
Ismersz olyat,aki behozza?A tiéd is olyan?