Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy próbát megért:)
megnéztem! Mondanom sem kell, fütyül tovább
Dánkesőőn
Aszalósék azNEM egyenlő a dunakeszi aprilia szalonnal,

Saját maszek műhely. 2 aprilia van keszin, ez egyik sem.
Egy ötlet... Nyisd ki a tanksapkát és ugy próbáld meg...:) Nálam ez szotka nyáron okozni a sipákolást, h még a 3ikon is hallom néha:D
Csuma!

Hát úgy néz ki, gond van az RS-sel...
Amikor meleg a motor és húzok neki egy gázt, akkor fütyül valami. Minden gázadásnal a fordulatszám növekedésevel arányosan erősödik a fütyülés, süvítés. Ha üresben van, ha sebességben tökmind1, mindig csinálja. Elöször úgy hallottam hogy karburátor környékéről, aztán úgy hogy légszűrő, de aztán meg úgy hallottuk hogy valahonnan előrébbről jön a hang.
Aztán ez a hang akkor is hallható amikor esik vissza a fordulat. Akkor lassul a fütyülés is, gyengül az erőssége.
Hidegen nem csinálja, akkor normális hangja van. csak amikor meleg akkor van ilyen idióta hangja.
Igazából fogalmunk sincs hogy mi lehet ez, hogy honnan jöhet, szétszedni meg nem akarom a motor a semmiért, úgyhogy hétfőn elviszem az apriliába aztán mondják meg az okosok hogy mi van.

Az lenne a kérdésem még, hogy az Aszalósék az egyenlő a dunakeszi aprilia szalonnal, vagy az két külön dolog? Csakmert ha két külön dolog, akkor inkább Asziékhoz vinném gépet, abból kiindulva hogy Tyt-nek is csodákat műveltek a gépépvel.
De basszameg 5000km van a motorban, nem hiszem el, hogy ilyen hamar már baj van...
új kolleksön? ergó van-e most a boltokban vagy régi:)
Springfield
"én azt mondtam h ha vannak ott autók akkor paraszt dolog csinálni. "

ezzel totál egyetértek :)
ez egyébként miyen pulcsi? qrvára tetszik...
üdvözlöm nagyanyust meg vili bát:)
Ricsi már nálam van ebédelünk meg motormosás
Kicsit csepereg az eső de el fog állni mert a távolban már tisztul
Egyenlőre a 2 órai indulást tartjuk
Masreszt meg anyaknapja van azert maradnak otthon sokan sztem
én nem mondom h barmok vagytok sőt a nagymamás kisgyerekes sztori sem merült fel bennem. én azt mondtam h ha vannak ott autók akkor paraszt dolog csinálni. sőt ha van arra esély h belecsussz magába a boltba (ezt nem ugy értem h becsuszol amotorral a pénztárak közé hanem h neki a falának stb) akkor jogosan tiltanak ki titeket onnan...
ettől függetlenül joenak a "szerpentinen tanuljuk meg ledönteni a gixxer" tanóráit sem preferálnám:)
de ez az én véleményem, mindenki azt csinál amit akar, engem speciel annyira nem érdekel főleg h nem hódmezővásárhelyre járok az aldiba:D:D ha itt berregnél tőlem 50 méterre a plius parkolóban amikor megyek és vásárolni akkor lehet h azt mondanám h az én véleményem és még érdekel is:)
Honap éleje van meg nemkaptak meg a zsebpenzt az aprilisi meg mar elfogyott!
szerintem amíg gerincvédő rajtam van, üthetnéd a hátam a gumibottal. Nem mondom hogy nem fájna, de nagy kárt nem tudnál csinálni.
Bazz ilyen hülyéket, ti csak azt AKARTÁTOK hallani hogy IGEN, 1000ember között körözünk a parkolóban, minden percben veszélyeztetünk valakit, minden autónak meghúzzuk az oldalát, minden tükröt leverünk, a kisgyerekeket ordítva küldjük el a sunyiba, a nagymamáknak megkaparunk a fején, mert mi ilyen rohadt mocskos antiszociális suttyó vásárhelyi népség vagyunk.

sajnálom hogy nem ezt kaptátok, és még ha hihetetlen is, mi sem vagyunk akkora barmok mint amennyire gondoljátok (vagy amennyire magatokból indultok ki...)
Te voltál az utsó remény!Mindenki punnyad
Joci menne csak este 9ig bentrohad a konyhán mert melozik. Telorol forumozgat
én el is törném a hátatokon a gumibotot az biztos:D:D:D
de ha nem nyitvatártási időben és üres a parkoló akkor lehet h nem:)
egyébként voltam már motorozni parkolóban, visegrádon, de 4 kör után rájöttem h ez az amit biztos h nem nekem találtak ki:)
megyek moccal Mártélyra Nagymutterhoz, aztán meg a vállalati logisztika projektmunkám csinálom :((
nem jössz visegrádra?
Joci te nem jösz?
Apu szava a döntő és kinézett egy retkes 123-as motort:S:S:S
Hi all fucky osok mit mondanak? Rajta vagy a teman?