Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ide is

MEGVAN!
nekem pl 0,1es talptömítés kellett, meg a hengerfejből levan szedve, gyertyánál vastagabb gumigyűrű, és így van 1,1mm préssáv, 2,2 volt
hengertalptömítés 0,3 vagy 0.5mm. az a lényeg a felömlők nyitva legyenek és a préssáv ha összerakod 1-1,2mm körül legyen. de ezt már leírták neked!
Moker, írtam mailt, reagálj!
figy írj nekem levelet ok? azt többet olvasom mint amennyit az elkövetkező napokban msn-en leszek. címem: benszabo @ ibs-b.hu
szóközök nélkül!
igen és egy jól öltözött Uriember viszi el D&G zsákban a dolgokat és ez oyan qrva nagy uriember h mindig meg kell hívni kávézni. becsönget mindig h "gádorosi úr! elvinnénk a szemetet" ... "köszönjük szépen"
11.kerület... ennyi amennyit elmondtam.
van msn-ed?
No,és még mit tudni a mociról?Bpen holmerre?
kicsit szakszerübben kéne.most a vakvilágba nemlehet neked tanácsot adni.azt tudom mondani 1mm-es tömitésböl vágjatok talpat,és akkor tuti nemlesz baj,nemlesz tul kicsi a préssáv.
Nekem csak egy darab van az is a régi ugy nézem jó az állapota,visszarakhatom vagy uj kell?
Mennyi egy komplekt?
1 kell rakd be a legvastagabbat ha gyenge akkor a kozepsot
Helló
Segitsetek.
Aprilia futurámban csinálom a rotax 123 as motrot és nem tudom a henger és a blokk közé milyen tömités kell,azt mondták ne legyen kevesebb mint 1 mm,de eddig csak 0,5mm volt és ment az előző gazdánál.Oda csak egy darab tömitőgyürü kell vagy több?
Előre is köszi
és Bugatti a kukásautó mi?
őket ez nem érinti mert privát exklúzív versacce kukásuk van... ők nem kérnek a közszolgálataásokból
szerpentinezett?
JoeZ,
asszem holnap nem jön a kukás

http://www.langlovagok.hu/html...
ok kösz. menniybe fájhat 1 ilyen? és hol van ilyen pesten, mármint gumis aki motorokkal foglalkozik...
igen lehet
hi all beszedtem ma a hátsó gummába 1 szép csvart. ha elkezdem kicsavarni elkezd eresztewni... kérdés: ezt a gunit lehet ugy javitani mint az autoknál?
köszi elöre is...
holnap dobok képet de csak estefel!
egyébként ha okés a kép akkor tuti h kell? csak azért mert egy srác megvenné még 40-ért, de mondtam h van rá elvileg vevő és ha neked tényleg okés a 2-3 hét akkor tartom neked... természetesen a megbeszélt 35-ért.
Ez most olyan dolog, hogy optikai tuning céljából is tehetnek fel kipufogót!
jah.
khm.. sztem mi inkább rövidebbre gondoltunk.. ugye dadis?
Valaki vasárnap kakucsring? Megyek bejáratom a makrancos kurvát az Aprilia napra
bütykök.