Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

14 volt a legfiatalabb akir megqurtál? nekem 13 :) nah ő még őszintén sikított :)
scofield neked mennyi?
nekem 17 és 22 között vannak a csajok mármint évben nem számban...
na az a trÉ mikor mÉg megtudod szÁmolni
nőd= nőt
te Ádám?
nekem ninc ssztem tíznél több ha jól emléxem. de ez korban 14, és 33 között szóródik.
jaja, ilyne 18-20évesen azé jobb ovlt a lazaság. most már jó így. ilyenkor már fontos egy jó vacsi is..
nah eddig ki hány nőd dugott meg?
számokat kérek!
dehogynem kiváncsi. mindenki kiváncsi.
az kemény rocky neked 5 éve az első bnőd van:D
lemész bulizni nem vagy kiváncsi h xy csaj miyen lehet?
osztom énis ezt a véleményt! Én 5 éve vagyok asszonypajtással és az én véleményem is az hogy ilyen fiatalon nem túl jó hosszú ideig leragadni valaki mellett! Különösen ha első kapcsolatról van szó.

köszi mindenkinek a jókívánságokat!
mr.yamaha jobbnál jobb tanácsokat kapott
mario csak holnap reggel dobom ak épet mert qrva fáradt vagyok... holnap nem megyek suliba mert ellógom az egész napot mert kicsit összébb kell dobnoma mocit versenyig
b+ Ákos megverlek... najó nem... fel a fejjel ! majd nyáron jössz te is a balcsira bulizni!
elviszem én ... eldöntöttem h. pályázni fogok... kemény lessz de reméllem meg fogja érni pályázni. kicsit féltem a sityakomat ... ilyen: vagy jó a cms is?
örülj neki :) én 4 éve élek egyutt a csajjal.. hát mitnemondjak megbasznám a legyet is röptében... nem jó még leragadni hidd el. jah és a csunya csajokat is kúrd meg8ugyanis azért van a bugyijuk, hogy ráhúzd a csúnya fejére)
szarjá rá, mind kúrva aki otthagy minket. követklező csajod kúrd meg mint egy néger elsőre, és sosem hagy ott.
yamaha lesz még iyen az életben ne félj! most menj bulizni, haverok, kiscsajok, akkor is ha nincs most kedved hozzájuk. majd 4 sör meg a 1 feles után amikor kistopban odatáncolnak hozzád akkor átértékeled a dolgot!

Rocky zsír a mocc!:) gyere pályanapra, vagy kedden aprilia-ra... hidd el ott kell először kihuzatnod, mert az utcán nem sok jó fog kisülni főleg h drága is volt:D
sokvolt neki minden, inkább belémunt:( elissa küldtem
küldtem mailt, megkaptad?
hát, öcsi.. ilyne az élet. más faszér hagyott ott, vagy simán bemondta az unalmast? vagy azt mondta hogy simán bemondja, de más faszér?
anyum 2002ben meghalt de most szerelmi téren van padló.másfél év 2nap és első kapcsim
Szép moci, aztán vigyázz is rá
Tz?Rs?Nsr?
Nem tudom, hogy láttátok-e a Harley Davidson és a Marlboro-man-t, de abba hallottam, hogy pasi és busz után se fuss...mindig jön a következő...na ezt gondold te is, csak ne pasira, hanem csajra értve!