Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először én is 125/50-el nyomtam. De utána rájöttem, hogy nem éri meg és inkább vettem egy rendszámos gépet. Jobb a békesség! A jogsit most csinálom A-ra, két hét múlva remélhetőleg meg van
De mikor 140-nel kiekerüli a civilrendszámos rendőreutót, ami utána megállítja, nehezen fogja tudni eladni nekik, hogy 50-es:)

Ez a "renccámtalanítás " amúgy is nagyon necces dolog, ha bár mi van, azonnal ráverik(a balhét:) és úgy indul a bünti, hogy: biztosítási csalás, vezetői engdély nélküli gépjárműhasználat, okirathamisítás.
Ezért lehet kapni pár évet felfügesztve, szerintem nem éri meg. Ha meg még ő is volt a hunyó valamiben, akkor neki gyakorlatilag reszeltek.
(tudom, hogy csak a kérdésre válaszoltál, én meg csak hangosan gondolkoztam:)
jaja abban volt!nekem is az jutott eszembe
de ha jol emléxek azt kapcsolóval lehetett állitani!
egyik totalcarban volt.. és asszem pont ilyen.
nem ez az, amelyiknek sebességnél elől lejjebb nyúlik a spoiler? meg a háccsókerék is kormányzott picit?
matricázz,csináltass a km orádra egy uj hátlapot,100as max sebbel(ergo felezd a gyárit) hengerböl 125ccm kiköszörül cm50 beüt (de igényesen)
hátsólábtartó leszerel,rendszámvilágitás letakar.
keskenebb gumi hátra.
ez mind ilyen tirpák dolog,de ezekkel tudsz probálkozni
Szasztok!
Lenne egy kérdésem azt hogy lehet megcsinálni hogy a zsaruk azt higgyék egy 125-ös motorról hogy 50.es. Ötleteket várok! És kérlek ne nézzetek le, hogy ilyen elavult kérdéseket teszek fel!
Énis,legendás kis vas.kora ellenére elég komoly egy verda..
a fax ki van már h ezeket a szar nyiltnapokat nem tudják 7végére rakni
bittos több lenne az érdeklődő és az ember is!
Aprilia nyílt nap a Hungaroringen április 29.!
Nemzetközi Aprilia nyílt nap június 11.!
imádom ezt a kocsit
hát egy ien szépséggel én is ellennék
Igy a szép meg a jó
Yamaha, nekem ilyen bukóm van, hjc fg-14 sztem nem rossz bukó, egy ideig befujt a plexi alatt a levegő de beállítottam és azóta semmi gondom vele. Nekem sárgába van, ezüstszínű plexivel, jutányos áron kaptam mert egy volt belőle.
Fullgyári. Embernek ez a mániája, hogy minden kocsiján minden gyári legyen. Jólmegy a gép.... :)
ejj ha ....szép állapotban van a gép non nyami...
Nekem ez a kocsi így teccik. Semmi optika hanem olyan gyárias:D Szééép.
Most ugye sajnálni kéne?
Nagy nehezen,belső harcaimat lefolytatván,hosszas mérlegelés után beleeggyeztem.Hát azért egyjó ismerősnek csak megteszem ezt a szivességet
És te feláldoztad magad és elvitted?
na srácok offolok egy kicsit
voltam ma müszakiztatni egy jó ismerősöm autóját,megkérdezte elvinném-e
mitsubishi 3000gt VR4 twin turbo pattika állapot:)
szépen búg rajta a 2 csiga,jólelküen noszogatja a ménest
Nekem tetszik.
hátulról olyan mintha lángnyelvek futnának végig a sisakon, de mellette meg tök jeges, mintha zúzmarás lenne :))) kegyetlen jó
Én elmondom miért szép szerintem ez a SUOMY ezzel a mázzal:
-több motívum is megjelenik rajta
-mocsok igényesen ki van dolgozva
-jól eltalálták a színeket
-a mintázat néha picikét piszchedelikus ha jobban megnézitek