Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak párban
Hátsók pikkpakk mennének azt ittmarad az első...
következő versenyre kiviszek neked gumikat aztán mazsolázól
mindenképp 2007est és amik faszások... és akkor beshoppingolsz az évre mert aztán mennek elfele...
biztos 1000% hogy van 2007es első fasza...
Zsolti,semmiképp nemadtok el csak hátsógumit?
amugy elsőt végülis sikerült találnod amit mondtál,2007es 120ast?(faszát)
tudok neked utaslábtartót!
ha érdekel hívj! ár 10000 a kettő, csavarral mindennel...
20/5140810
hat sok szerencset hozza de szerintem nem lessz abbol uj idom. .
Ki kell cserélnie ő baszta el
legalább nem kell új matricát venni rá mert mosás közbe lejött 1-2 betű
akkor kicserelik az idomot nem?
Igen újonnan vettük
nem időbe észrevettem
Csak az idegesít h nem veszi fel a telefont mert minél hamarabb meg kell csinálnia
es ujonan vetted?
gratulalok .le esett a kipu?
1 csavarat kihagyott a szerelő és ez lett a baja
és még a telefont se veszi fel...
Fetrengtél a hétvégén?
2001 rs-re mennyi hátsó farokidom üléssel lábtartóval stb?
2003 as Rs re Keresek használt kormányt! aki tud eladót szoljon már! köszi
Köszi.
Dekorossal csináltattam meg a matricákat. Neki adtunk meg méreteket stb. Itthon tettük fel apával és arra ment a lakkréteg
az a motor,amikor odakerült Ádiékhoz..akkor még nem volt bontva,alapméretű dugó volt benne, ahogy Pisti mondta... de most már mind1,én elbuktam az 50 pénzt,haver kifizette a 150et hajtókar dugó stb,neki mai napig jár az rs...
mármint eredetileg. érted!
érteni. De tuti asso volt benne, úgyértem nem volt már dugócsere?
de nem érted? asso a gyári dugó....szóval én azt szűrtem le,hogy nem volt ott semmiféle csere
Hát mondjuk az szerintem a legnagyobb baj legyen h vertex helyett assot raktak bele.
A lényeg a lényeg, szerdán kiderül minden. Utána úgyis meghajtom a gépest, ha megakad akkor én elmegyek komposztálódni, a motor meg.... mondanám hogy az árokba de ahhoz túl sokat ér... :)))
nem kell vizsgáztatni átlehet írni anélkül is ha vannak ismerőseid, egyébként meg 18 KW akkor annyi mehetsz vele nyugodtan enyém is 21KW
Elkövettünk a tegnapi pályázáson egy kis videlót, akinek van kedve cimconyos idétlenkedést nézni kukkantson bele.
Én megyek (általában:) a videós motor előtt(jó szarul:), amikor kimegyek a képből , akkor meg lettem előzve, jó kis meccs volt, nemtom mennyire jön át.
http://sportmotor.hu/motoros_v...
Sziasztok!

Szerintetek egy 18Kw-os mocit le lehet vizsgáztatni 11Kw-ra hogy A1-el vezethető legyen?
na itt vagyok csak jogsit intéztem. Hát nem tudom,nőt nem ütök meg,legyen akármilyen vétke,max elküldöm cifrán messzire.

Ádi nagyjából jól van,be van dagadva ittott,meg fáj aválla+csípője.

Aszalósék...hmm. odavittem a motort,hogy be kell állítani( itthon mértem kompressziót előtte kb 2 héttel,8-9 bar volt.. ) Elkezdték állítgatni majd 2 hét múlva vagy talán 3, felhívtak hogy hoppá 6 a kompresszió,ezért dugót kéne cserélni..hátjó,kicserélték,2hétig megint ott állt a vas. Elhoztam a motort,szépen bejárattam... 1000 km-ig,aztán hopp semmi változás. ..szóval power ugyanúgy nem volt. Pisti megvette tőlem a motort,és amikor megvette akkor felhívta Ádit hogy hogy is volt ez a dugócsere,Ádi azt mondta hogy vertex került bele..háát Pistinél megragadt a gép, és assowerke dugó volt benne,nem pedig vertex! A másik, Pisti rájött hogy a trafó a szar meg az alaplap és azért nem ment a power...egy 17éves srác...nem egy 25éves szerelő.....
nagyjából ennyi lenne a történet,úgy érzem hogy hiába hagytam ott 50ezret.
(másik eset,haver motorja megállt itthon,gyertya baszakodott,odavittük hogy állítsák be...kimentünk a motorért, hogy kipróbáljuk...2 percre rá nem összeakadt? sajna ez a két eset után nem bízom benne)