Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Xlzx valaszolj marTytnek es nekemis!
Zlzx, válaszolj már......
mi volt a múltkor ez a köcsögölés aszalósékkal? mondtam, ha véleményed van akkor írd le! nem értesz a szóból?
Érdekel mindenkitől tapasztalat vélemény, de az ilyen fasz megnyilvánulásokra nem vok kivánícsi!
hoppá ez a mi garázsunkban van nagyon szép motor!
nem válaszoltál h te mit csináltál volna?
Biztos autogrammot akart kerni
Mar a rendorsegi kihallgatason elismerte. Es adam jol van?
és h tudtál bizonygatni a bíróságon? volt hangfelvétel vagy mi? vagy elismerte a csaj...



Tegnap Ádám barátod jól pórul járt....kiszaladt elé 1 gyalogos....
Ne itelkezz. Te mit csinaltal volna ha az elhunyt edesanyadat szidjak? A szitu: csaj: kurva anyad! En:mit mondasz? Csaj: azt h a kurva anyadat! Honnan tudod h nem is volt kurva? Nemisvolt idod megismerni, es 1 halottnak mar ugyis mindegy! te erre h reagaltal volna ha 2 eve jartok?
nagyon frankó lett, matricáidat ki készítette?
és erre ennyire büszke vagy? háááát necces.
Szervízbe volt és kicsit kibelezte a kipuffot.Hazajövök motorozok mondom mi ez az égett szag.Lenézek látom hogy meg van olvadva az idom Rosszul tett fel,Kisújszálláson van ez a szervíz oda se viszem többet....
a tieddel mi lett?
Keresek 06-os rs-re 2db hasidomot
Tökeletes! Mind a tomtom mind a garmin mobile! A garmint picit nehezebb kezelni de reszletesebb es szebb! Vedd meg nyugodtan! Es akkor tudsz majd gyorsulast is merni.
off: Írtad hogy N80ast navigálásra használod.bejött?jó?mert gondolkodom egy GPS vevőn (12ezerért már lehetne kapni) e50kéhez...megérné?szted?
TUDOM!
nem anyázott
1x elegvolt.
olvasd el még1szer.először én is félreolvastam
Dadis! Nyugi! Es ne anyázz! 1x volt csajom anyazott. A biro megertette a tettem..
nemtudod menyi lehet egy farokidom rá?
ütöttem a gépet siettem nagyon nehogymá lenmaradjak valamiről,de remélem nemnagyon zavartam be:)
ma zx kupában sikerült végre megint 2:10 alatt motorozni,ugyhogy nagy a boldogság,egy érem is lkett,kis tv-s szereplés,meg ujra normális számjeggyel kezdődik a köridőm,csak azt sajnálom ha gumit nemhoztam el töletek mert ami fentvolt ma a 8.körben versenyen elmelegedett és kézenálltam a kormányon 3as kanyarban.....
Amugy Grat nektek is
Nincs feltételes mód!ELADÓ!
Agyad van rákötbe a kormányra :D hol a kormáány vazz. Azott egy kormányteló, de még ahozsincs köze.