Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az hogyan sikerült?
bisop nemotd ad e hozzá hátsó ülést? és hogy volt e törve vagy mér van átfestve?
Ma sikeresen leégettem a kuplungomat! Tud valaki valahol a neten olcsón lamellakészletet?Italmondon,nagyvason kívül mondjuk?Köszönöm előre is!
és ad hozzá hátsó ülést?
van vkinek vmi plexije '03 Rs125-höz ?
A szolnoki Juvenal-ról tudtok vmit?megbízhatók?pár infót pls
Én azon csodálkoztam, hogy az idős úr az RS250-el miért volt annyira a mezőny végén?
Időmérőt nem láttam, ott sem volt erősebb?
Grat nektek
Sziasztok!
Tegnapi ssp400Dunlop125ről egy kis beszámoló 125ös fejjel

siettették a rajtot hogy ne legyen eső de hiába elkezdett szemerkélni...felvezető körben lapolgattunk és figyeltem a csizmámmal hol mennyire szaros a pálya (tudni kell hogy a felázott gumi az olyan mint a takony).Hátul eléggé nedves volt a célegyenes környékén még foltos...
aztán rajt...elég jól sikerült 1sor megint meglett aztán féktávon ment a tülekedés azt a jobb oldalamon egy román fazon az Rs-t lelapolta az egyenesbe és csúsztak kifele...csak elötte meg ottvolt a mezőny és egy gyereket magával is vitt (térde bevérzett kórházba van).
durva látvány volt ahogy a román fazon nézi a fejidomomat hogy mikor haladon keresztül rajta de kb 1 méterrel mellette mentem el...necces volt
aztán gyerünk tovább...Mansellhez felértünk és ott kaptuk a piros zászlót!
egyből figyeltem Bátyám merre van! aztán együtt bementünk boxba és kiderült hogy ő meg összeakadt a célegyenesbe a nagy rendeződésben egyik kollégával...mint kiderült Rich szélén ment és ráboritott a gyerek ugy hogy a bőrruhába beleakadt a kormány és kiszakította a bőrruhát de rich szerencsére nemesett el nemúgy mint a kolléga aki kórházba éjszakázott agyrázkódással...Natix kolléga meg a mansellre ráfordulóba dobta el...
2. rajthoz már nemsok kedvem volt mert kb 20percet vártunk a rajtig és folyamatosan szemerkélt az eső de mondom mind1 menjünk óvatosan ésszel azt lesz ami lesz...
elindultunk óvatos féktáv, ment a tapogatózás asszem olyan 3. helyen mentem aztán 2en megelőztek...egyszer csak Miklósi Ádám elment nekem azthittem hogy ott nemesik az eső meg is lett az eredménye egyik kanyar kigyorsításnál a hátulja elment...mögöttem volt akkor bátyám olyan 1 mp-re és mentünk 5-6.helyen (Dunlopba, ami Apriliába tudtam hoyg biztos dobogósok vagyunk ha behozzuk a gépet).
célegyenesbe Richgépe jobb volt így ott mindig hozott rajtam és el is ment nekem, aztán mögötte mentem hogy ne zavarjuk egymást,teljenek a körök aztán lesz ami lesz...
vérszemet kaptam és 2körrel a vége elött kifigyeltem hogy a mansell nemmegy neki és ki is használtam ezt...Ő azthitte uccsó kör és a célegyenesre ráfordulóba elment nekem..na mondom a mansellt megint elkell játszani így is volt csak nem volt elég tiszta és kisodródtunk a következő jobbosban...felfele a sikánhoz menet egymás mellett mentünk...na mondom bekell vállalni de őis bevállalta és egyszerre értünk be, szerencsére észrevette a motor elejét és korrigáltunk mindketten
egyből azment a fejembe hogy beérünk boxba és megy az anyázás hogy geci voltam stb így intettem neki menjen azt van még fél kör lesz ami lesz...
hegyről lefele beakartam játszani de rövid volt mindkettőnk féktávja és kicsit jobban kijöttem onnan és a boxkijáró elötti jobbos visszafordító féktávján beszúrtam neki...észrevett és nemborított rám így csak azon izgultam hogy amit szól és a célra ráfordulóba bekell vállalni hogy ott nemenjen el
a végén 4század volt közöttünka különbség én 2. rics 3. lett az Aprilia kupában, Dunlopba 5-6. hely.
iszonyat nagyot meccseltünk és ezt elég nehéz leírni, ezt érezni kell
Gerit csak egyszer láttam amikor a Mansellnél Rics mellé betette magát

Következő verseny 3 hét múlva!
képeket majd dobok fel csak egyenlőre még nemnagyon vannak...
egy homályosat feltudok tenni az az uccsó elötti körben volt
A megbízhatóságról nem esett szó
Gratulálok!
de őrült vagy
Üdv Dunlop Trophysok!

Először is grat az eredményekhez, Gerinek is grat a második helyhez!
Megkérdezhetem mi lett az állás a végén? Főleg az érdekelne hogy mit mentek Bielék, ja és BagiZsolti is indult? sztem sokunkat érdekel a teljes sorrend, kérlek írjátok le!
Hy! hűtővizet cserélek. Hogy kezdejek hozzá? Vagyis mire figyeljek inkább?
Ha van még ilyen képed,jöhet!:O
Egy kis csemege
RS-nek RS de nem aprilia és 250-es.
Járt ma valaki közületek Somogy megye-Nagyatád környékén?mert találkoztam egy 25ös rs el
Bielék hol végeztek?
ja most kezdtem gondolkozni h bal oldalt a 2. szokott lenni
vagy 2.?
2. :) de majdnem elsőőő:)
Geri 3. lett? neki
ádám volt.