Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Öööö szombaton reggel 10:30 és utána 13:00 ha minden igaz. A tavalyi 14. és 4. csapat ellen. (mi 8. voltunk)
Talán Szexárd a 14. vagy nemtom hely alapján
mindig egyszerre van tőlünk jön a srác csapat is remélem összesorsolnak titeket akkor megnézem hogy kaptok ki nemám mikor lesz meccsetek?
Jaja. Nem is tudtam, hogy a lányoknak is most lesz Jó tudni....mi már pénteken felmegyünk
de teis kosarazol? én lemaradok az első 2 meccsről nyelvvizsga miatt csak késő du érek le
Ú akkor nem én dugtam batnét!
batman mindent lát
inkább ne beszéljünk róla nem tesz jót a piciny lelki világomnak
Csak nem Pakson? (Mert nekem is akkor van országos...)
Honnan tudtad?
a középtől én is parázznék mostanában kicsit hanyagoltam a nyelvet...hát...
én középre megyek és ma kaptam meg a levelet és elkezdtem parázni
erre te:"csak azé mert hálót lövök és hülyén nézz ki a pokszerkom köcsög?"
Nekem már megvan, októverben levizsgáztam, de "már nem férsz be az utolsó rutinba"
nyelvvizsga úú nekemcsak alapom van de mikor azt tettem úgybevoltam szarva mint az állat marhára izgultam de aztán kiderült hogy nem volt mitől félni
az még odébb van addig nekem 26.a kressz + 29 nyelvvizsga + 29-30 országos kosár bevan táblázva a jövőhét rendesen
Ápr.8.A1
csak nem vizsgázol? én most megyek Bből kresszre 26.án tanfolyamon meg nem voltam mert A1el voltam együtt csak akkor még nem mehettem Bből vizsgára... kicsit para mennyi mindent elfelejt az ember fél év alatt
Hali srácok kicsit kimaradta mikor lessz tali lehet én is kimennék néhány sráccal!
jó, de ha erre rájön, innentől kezdve meg van oldva a dolog
vágom de a motorkiállításon volt kressz toto, ugyanilyen kérdéssel és ott meg azt mondta a faszi amit én is írtam
Nem az volt a kérdés
azért nincs igazad, mert csak az A-C és a B-C keresztezik egymást! És ha megnézed a relációkat, az jön ki amit a program mond.
Egyenrangú utak kereszteződésénél mindig a kis ívben jobbra kanyarodónak van elsőbbsége, utána jobbkézszabály
Töki, az A és a B nem is keresztezik egymást!