Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oyan nagy arcod van megyek hétvégen a szutyok országodba, gyere le donovaly parkolójába és levágom afejed a sílécemmel. csak annyi tartás már nincs benned, mert benzinre nincs pénzed te szar. bohóckodsz a fehér gumis nsr-eddel.
qrva vicces vagy azzal a jól lakott ovodás fejeddel. akkor lakjál faluban és művelj földet.
genyes kis szopadek!
csak nem faluban es nem nalunk.es szerencsetlenek csak te mondhatod magad.jah amugy cigany csak te lehetsz mivel ok kotekednek ok nelkul
szerintem meg húzz innen a picsába... a virtual tuningban nincs oyan szó bazz amit le tudsz írni magyarul te szerencsétlen hülye.
a 21 millióddal meg ne nevettesd már ki magadat, annyiért itt egy 100nm-es kertet kapsz 2 almafával te bohóc.
nem tudom
ne hagyd oket hogy igen el kanaszkodjanak
nsr-esek is mennek a talira
nem fenyegetőztem közöltem a tényeket
hogy tud fenyegetozni .veged
azthiszem utána téged is rendesen leszervizelne a barátnőd
Fórumtalira ki viszi a ketrecet a fájthoz?
:)
Akkor mar Marcsot is leszervizelhetnenk
oké
sokáig húzod az agyunkat, betörünk hozzátok a srácokkal azt leszervizeljük azt az RSt
jó mind1
hidd el nekem, az semmire sem jó... eladásösztönzés. Egyébként egy nagy nulla.
hehe.tevagy az elso rs-es csajszi akit lattam eddig
hát végülis igen mind megoldható itthon de akkor nem lesz garis és az nem hátrány ha van egy rsen
ne szórakozzál már
21-e az hétfő. és a rá következő héten van a 2 zh... tehát a 26-7 nekem pont kéne tanulni ami igy is necces lesz mert ha jól emlékszem akkor DT is lesz.
április 26 vagy 27? akkor már leadtad a dumót, meg a zhkon is túl vagy
odapaprikázol a zxrnek :D
ja én nem tom mi a másik időpont. a leadás ideje ápr. 21. utána meg 2 zh rögtön a következő héten:( ezért jobb a május 1 mert mégis chillesebb hanglatban vagyok.
nekem egyébként jobb lenne valami hamarabbi időpont, mert május1ig elfogy a gumim