Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

175ös blokkot? miért vennék én olyat?
jóvan de Te egy állat vagy... Jobb is hogy abbahagytad a motorozást mielött nagyon megcsuktad volna magad
na a nagy sielő ebben az évben eddig 6X voltam sielni és még megyek legalább 2X... de király vagy minden évben lejártok minek az évében egyébként te szerencsétlen?
pffff, most ha így viselkedsz akkor csak roszabb lesz...
áucs
hat jobban mint te.az tuti kis majom minde eveben lejarunk sijelni.
nem veszel 175os blokkot?
Csak mert nem fogok pályázni
csak a mult hónapban 3X voltam ott...
csinálj még magadból hüyét. szerintem miért megyek oda ha nem sielni te pöcs? ennyire buta vagy látod. 1 milliárd parkoló. szerinted majd egy benzinkuthoz megyek a zsíros fejed miatt? azt h nem vagy magyar azt már mindenki tudja abból ah írsz, de még azt az országot sem ismered ahol laksz.
mert mindig az dumal akinek a haza eg.vagyis cigany
pf.
szegény CBR miért bántod?
Na most mi a faszért kellett belekötnöd?
Marcs szeretnem ha jonnel a talira! Ezennel megvagy hivva
engem se hívott senki, mégis megyek
viszek krétát és húzni fogom a strigulákat a CBR oldalán, hogy hányszor előztem RS-t
a parkoloban donovali van 1milliard latszik hogy meg nemvoltal soha ott. .de en baszok a szaros fejedre megyek es nem idegesitem magam
szerintem is menj oda, és nézd meg ki balhézik ott 3-4 oldalt
ott leszek a parkolóban f10-kor. kiváncsi vagyok ki fog várni
meny a virtual tuning topicba es meglatod miert irtam
engem nem hívott senki ergo nem
miis építkezünk mégsem érdekel senkit és nem modnom mennyit költünk rá nem mintha az én pénzem lenne
figy mondja meg hova mennek es meglassuk mi lessz.jah es ha bemesz a virtula tuning reszre eszre veszed ki izetlenkedik
Marcs, Te jösz RS talira?
Lehet jönni CBR-rel is!
csak 1 gond van aztsem tudjátok kivagyok meg hol lakom
itt pont nem a hazon van a lenyeg csak a teleken a haz szar de ugyanazon az udvaron epum a haz ami nem 21milla.ha kesz lessz lefenykemezem