Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mostmár tényleg nemtudom mi baja a motornak. nemindul, csak durrog vagy inkább fúj eggyet.
csak kérdezősködöm, hogy ki tud olcsóbbért :))
nekem magasított kéne /duplabubi lehet átlátszó vagy sötétített. Egyenlőre még csak gondolkodom a dolgon, pénz még nincs nagyon rá
van vmi ajánlatod?
üdv
Mostmár végleges sztem hogy milyenek lesznek a 2008-as szinek
http://www.aprilia.com/modelli...
Tyt kéne plexi az rs- re?
Köszi, de még nem gondolkodtam kipufogócserén.lehet nem a legszebb, de ez is gyári és nincs rossz hangja......A tiéd egyébként komplett? elejétől végeig?
Valami közelebbire gondoltam Amúgy hátsó sárvédő hiánnyal küzd!
én tudok egyet Firenzében... az jó lesz?
mibaja a gépnek?
Légyszi adjatok nekem valami olasz motorbontó címet!
Azthiszem nem értitek. Már a sulinál jártam majdnem
Tudok hozzá olcsón egy gyári rendszert.
15ezer ft. Dob+rezó szinte új kb 3000km van benne.
nekem ez volt az új motorral 0 km-esen nem indult be bele az új gyertya azóta megy pedig mi is megnéztük a gyertyát de azzal nem idnult be többet szerintem próbálj meg beletenni egy újat
Fogd be a legszuro lukat ugy probald
rá lehet adni a gyujtást, dugó megy, kiszedtem a gyertyát, van szikra, de akurvagecianyát nem indul, pedig a benzinszagot is érzem.
gyújtást azért csak lehet ráadni nem próbáltadmeg betolni?
basszus
Melhalt az apirlia. se kép se hang. nem indul kész ennyi volt
az is lehet hogy átrollerozom a motorért a garázsba, és lemosom :))) csak nem tudom hova rakni a mankót, doctor house hogy oldaná meg? :D
Rsata!
beszélj már nekem arról a plexiről! Lehet érdekelne! Mehet mailben is!
Nem árulom, én vettem meg.....
ez nem volt pályamotor... ha pályamotor lett volna akkor nem lenne karcos az oldala. azokat oda kiviszik traileren fel a pályaidomot, aztán le, visssz a a régit, és vissza traileren...
MSN: tzr@freemail.hu
itt van mégegyszer a link

http://www.hasznaltauto.hu/188...
Ez majd akkor derül ki mikor megnézem h magánszemély-e a tulajdonos mert gondolom a hringes motorok a Hungaroring motoros iskola tulajdoában vannak és nem magánszemély nevén. Nyugi megnézek mindent rajta amit tudok (lábtartók koptatója, váz) hátha találok vmit. Szervízkönyve van, fel fogom hívi a szervízt h tényleg járt-e ott a motor stb.

Ja meg sztem ha a hringes motorokat árulnák ott fel lenne tüntetve h több darab van és nem egyenként próbálnák meg eladni a 30 valahány motorjukat
utcán nem nyírja a paraszt szabályzásig gumit füstölve meg társai...?ezek versenymotork csak utcai felszereléssel,szerintem