Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tom h melyik jobb az egykerezős vagy a blokk gyilkoló.
abból gondolom egyébként mert a Szabóék (hring suzukis motoros iskola) most adják el a motorjaikat
szép gyári idomokkal
Mert mivan ha pályán volt használva?
Szerintem inkább legyen pályán használva mint olyan nagyáruház parkolójában jasszoskodó lámpától lámpáig egykerekezősé...
Egy versenymotort venni néha sokkal jobban megéri venni. Mivel versenyeznek vele, ezért alaposan karban van tartva, és az eladásnál sem basszák szét.
ez legyen sztem a legnagyobb gondod
Ne keseríts el baszki
űEsküszöm már hulla ideg vagyok ettől a k.rva motorvásárlás dologtól
Te árulod szigethalmon a pirosat?
Blackdragon ez mitől ex versenymotor? Csak kérdezem h mire alapozod a feltételezést. Van rajta bukógomba az egy dolog a gumik utca gummák nincs a szélük megégve..... Sztem csak simán elcsúszott vele a srác azt most vesz egy ezres rakétát mert má a gixi 2 éves
Ezáltal jobban hül...
laza tácsa visszapofozza egy picit a pofákat, kisebb lesz a súrlódás a tárcsa és a fékpofa között
erre montják hogy lutrin nyerte a jogsiát egyszerüen olyan szerencsétlenek hogy agyon variálják magukat
én meg most vettem uj bukot és 15000 volt rá a tükröződő plexi de mondjuk a bukó sem 50000 volt
Lehet menő a laza tárcsa.....de inkább szeretem fixen!Rs-en nem láttam még lógni......és mitagadás nem tul jó érzés mikor berántod a fékkart beszitál a kerék....nem vészes, de jobb a békesség!Viszont szívesen cserélek fixre, ha valakit érdekel! :-)
8ezer a bukómra a plexi. Akkor 25 sztem nemsok motorra
az mért jó ha laza a féktárcsa?
havernak is mozogtak a tárcsák az RX-en állítólag gyárilag ilyen volt de ő azthitte szar és megcsinálta fixre:D
bontókban találsz szerintem....
Sokan meg direkt vesznek ilyen "szegecseket", hogy laza legyen a féktárcsa, te meg újat vennél? háá nelegyél buta :D
Sziasztok! 93-as Rs125-ösön lelezult az első féktárcsám, lóg a szegecselésnél!Szerintetek meg lehet ezt csináltatni?Vagy új tárcsa?Nincs valakinek ötlete hol szerezhetek jó állapotú használt tárcsát?Nincs valakinek elfekvőben?
"de ahogy olvasgatok..rendes segítőkész emberek vannak itt..;)" ezt nem kellett volna
ez puig plekó amit én tudok.
látom neked is ilyen géped van ha nem lenne gond szeretnék kérni egy msn címet
Nem tud valaki pontott hátsó sárvédőt, vagy h hol lehetne beszerezni?
lehet épp az a baj hogy nem huzod
Mario am jah csaj vitte el!
Am jó kezekbe keröült hál istennek:)