Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod 19 km alatt mennyi kosz kerül a motorba
szerintem is már van benne 19 km
Biztosan már mindenki látta Rajtam kívül, de hátha make se:
http://sportmotor.hu/motoros_v...
RSata 25ért tuti nem veszek, az túl sok érte. Viszont láttam sima sötétítettet már 8ért.
Szerintem koszos lesz az.
nem baj, ugyis beszopják egyszer. Úgy mint aki mindig gyorsan hajt.
nem tudja valaki miért csinálja a motor üresben illetve egyesben azt hogy 2 3 ezer között leakar fulladni? pedig nem húzom tövig csak szépen finoman és mégis
az előbb említett topikban néha habzik a szájuk,mert nem azt hallják amit szeretnének,néha benéztem és hát elég röhej volt mikor motoros rendőröket osztogattak,h mekkora bunkók
mármint kit beszéljek le róla? az 50esként használókat? Ő dolguk, hogy mit csinálnak, nem az enyém.
próbálj meg egy két arcot lebeszélni,még a végén megutálnak és te leszel a szemét,mert nem adsz igazat
Előbb - utóbb ugyis elkapják szórakozna vele a faxxom
vhogy csalni kell...:D
ezt sose értettem,hogy vki egy kb 400ezres motornál spórol a jogsin,mert már nem futja
még,ha vmi ns 125 lenne 130ért,még azt mondom soso,meg az kicsi is,de így...
És ha rábaszki az apja megtudja motor se lesz
Ha rendszámos motort veszel és nem akarsz rá jogsit, akkor nem kell átiratni, kell egy adásvételi és kész. Viszont az alábbiakban leírtak szerint egészen sok szabályt szegsz meg, ha csaknem bűnt követsz el, ezzek együtt számolj arra, hogy feljelentenek, pénzbírság, elveszik a b-s jogsid, stb. továbbá kötelező biztosítást is kötnöd kell a motorra és ha egyszer volt egy 125ös motorra köt.bizt, akkor megnézik és hirtelen 50es lett, fel fog tűnni. Ráadásul jön ez a zéró tolerancia, vagymi, szóval készülj fel, hogy a motorozás nem lesz olyan kényelmes. persze ha vállalod ezeket akkor nemszóltam
olvasd el még egyszer amit írtam...
amúgy mondjuk hamisítasz egy adásvételit,hogy apádtól vetted 50esként,de úgyis rá fogsz baszni és ezt hidd el segítőkészségből mondom
Csáó!
Ezt a témát nem nagyon vágom...de ahogy olvasgatok..rendes segítőkész emberek vannak itt..;)
Gondoltam megkérdezlek titeket...:)
Tehát én szeretnék venni egy Rs 125 öt...mert eszméletlenül szép motor...és autóra megvana jogsim...de nem lenne időm most letenni 125re az A1-et...és azt szeretném megkérdezni...hogy egy ilyen motort ha 50 es papírokra átíratnám..azt észrevenné-e egy igazoltató rendőr vagy mittudomén...?:P
Ha nem...akkor hol lehet ilyen átiratást megcsináltatni...(mivel gondolom nem törvényes:P)?
Előre is nagyon köszönöm...:)
kb 25be tudok neked.
olavsd el a 125/50 kpm elkerülése topikot,ott sok mindent találsz,de röviden: okirathamisítás, biztosítási csalás, engedély nélküli vezetés szabadulj tőle vagy rendszámoztasd vagy menj a mezőre
azt mondja: ejnye bejnye kisfiam, ilyet nem szabad csinálni, mégegyszer megne lássam
Sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ha egy 125-ös gyorsulási mocival meek m-es vizsgával és megállít a rendőrbácsi, észereveszi-e, h az nem 50-es, és ha igen akkor mit tesz? megbüntet?
mennyit szánsz rá?
sima púpos plexi sztem még az ital mondóban is lessz
Hali!
Nem tudjátok hol lehet hozzájutni ilyen plexihez, és esetleg valami árat hozzzá?
lehet láttam 1x ha csaj vitte el...