Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy eladóak-e....
mit kérdezel meg
ok az lehet jó lesz de rendszámos az nem kell vagy rendszám meg papirok nélkül vagy inkább legálisba egy 50-est!
SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE, SOMARACE!Kereslek!Szeretnék dugót venni tőled 2001-es Aprilia Rs 125-be!Azt hallottam tudsz segíteni!Köszi előre is
Jah és közvetlen 25 km-re vagyok Püspökladánytól
Minek neked még1?
Majd megkérdezem az 50eset is meg a 125öset is!
Én egész véletlen tudok egy rendszámosat Hajdúszoboszlón itt a garázsomban
oké engem főleg 50-es érdekel 125-öst nem hiszem hogy engednék de sose lehet tudni
125ös...Ladányban is biztos van egy de az 50es...de lehet h több is van!
rendben köszi!
az 50-es vagy 125-ös?
Én itt lakok de nem tok róla...esetleg Balogh mert csak neki van itt Karcagon ilyen RS-e majd megkérdezem h eladja-e!
ja és csak 2000-es évjárat felett érdekel ilyen idomos:
Nem tudtok olyan személyt aki Karcag vagy Püspökladány közvetlen közelében 50-es illetve 125-ös RS-t árul?
neved mellett az vércsoport akar lenni?
Háát, kösz a tanácsot. Hallgatok a mesterre...
Mondjuk komoly motortuning nem szerepelt a terveimben, majd lesz helyette nagymotor
JoeZ:árakat is tudsz mondani ha megmondom melyik kellene?
adj már msn en egy telefonszámot!
Fasz voltam elbasztam a kövér gázzal!De annyira imádom mikor nyit a ........... (kiráz a hideg) power szelep!De várom még az ötleteket!Eddig köszi
először gyertyát nézd meg
be kell melegiteni rendesen. Óvatosan kell elindulni vele ilyenkor, mert amúgy ezvan :)
meg hideg is van.
Az RS-nek lelke van! Hozzá kell szokni
2008 január 1.
Sziasztok!Kis problémával állnék elő!Munkából indultam volna haza frissen vásárolt mocimmal!Be is indítottam járt egy kicsit, melegedett aztán elindultam!Egy kicsit odahúztam neki és kb egy 10 méter után lehörgött mintha nem lenne benne benzin!Hozzáteszem munka előtt tankoltam!Próbáltam indítani semmi!Néha elkapta de le is állt!Majd miután lemerült az aksi tolásra sem indult!Tudom, hogy nagyon sok lehetőség lehet ami a probléma forrása, de minden variáció érdekelne!Szerintetek mi a probléma?Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm!
A megbízhatóság sok mindenen múlik, 2T-k sokkal több törődést igényelnek mint 4t-s társaik, ezért viszont kapsz dupla olyan erőt, neked kell döntened, hosszabb utakra sztem jó, olyan 110-120al. A többiek nálam biztos jobban tudják, majd ők is elmondják vagy nem
ha ügyes vagy 2-3 hét között símán meg lehet oldani a rendszámoztatást, általában olcsóbban jön ki ,mert pl egyből a nevedre kerül ,ha egy rendszámost veszel akkor arra jön az átírás meg az eredetvizsga
egy srác 2004es rs-t vette 4kilo körül 110be jött ki neki a rendszámoztatás,nem megérte?:)
azt irta h kergessék