Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendi, de már éppenkezdett volna csitulni, most leg felhevíted újra...
Biztosan front van, vagy ilyesmi, mindenki idegbajos, szerintem igyatok egy sört, és fogjátok rá a nyuszira:)
Csak valamit meg szerettem volna tudni,erre meg el kezd kurva anyázni....
Kedves Tyt!Igen,tudom,hogy nem jól írtam le,de attól még nem kell kurva anyázni....Érted bazd meg?Nem kurva anyázásal kell kezdeni te féreg....hanem mond azt ,hogy de hülye szerencsétlen vagy,vagy valami...
1995-
Köszi szépen!
amig te kurvaanyazol helyettem nincs jobb dolgom
1995 utan. a szivlampasok mar azok altalaban
És azt nem tudod h mikor szerelték 122-essel?
Csombek te beteg vagy baszdki?
ez komolyan egy segítő hozzászólás volt tőled? áhh ilyen nincs, biztos álmodom :)
tudtommal a születési anyakönyvi kivonatomban van benne :) Meg valami vizsgálatnál is mondták.
Egyébként tudtommal az emberek jórésze rh +.
Szerintem ez relatív. Kurva anyád, sok esetben nem annyit tesz hogy tényleg kurvának tartom az anyád, csak mondjuk egy egyszerű "baszd meg" randább változata.
De ha ez megnyugtat, nem ismerem az anyukáját, és nem szándékom szidni sem. (már megint egy mondat ami de-vel kezdődik :) ) Vedd úgy azt írtam hogy "baszd meg"
Ssak a gyerek tanuljon meg írni, én meg nem anyázok, sőt!
Köszi!
Állat De áruld el nekem, hol árulták el, hogy + a vércsoportod? Mert előlem titkolják 2* voltam vértadni, azt megmondják, hogy 0, de azt nem tudják ott, hogy +, vagy -....
rotax 123
te tudod de mondjuk en nemszeretem.es szerintem aki tiszteli a muterjat az felveszi
Hi all!A 94es RS-ekbe milyen blokk szereltek?Köszi előre is!
hát barátom, engem életem során annyit cseszegettek, csúfoltak és anyáztak hogy már lassan immunis leszek rá
ok csak volt egy gyerek akarhanyszor odajott anyadozott.egy darabig turtem masnap drotoztak az alkapcsat.es tudod lehet hogy ideges vagy ilyenre de akkorsem szep dolog eztcsinalni.temicsinalnal ha leanyadoznak
állok elébe....
nem tudom miért... de engem felbasz ha idejön valaki, kérdez valamit, és nem képes 2 mondatot értelmesen leírni.
jogos
szerintem nemkene kurvanyadozni mert egyszer jol szetbaszkodjak a fejed
, és nem szabad csunyán beszélni. Még 1 hiba
a 2001en katalizátoros a kipufogó.
"de most komolyan, mindenki kihagyta az általános iskolát vagy mi a faszom?"

De -vel nem kezdünk mondatot,, valamint a mondat első bötüje nagybötü és asszem a vagy elé vessző kellene:)