Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak Bravo hgt-vel+ punto gt-vel mentem,de elég meggyőző volt mind2
köszi. áhh fathernak kellett ... de nem tudom mire
Amúgy jah 1,6ért marha jó
2.0 5 henger Vezettem olyan marist nem megy szarul
Én már beszéltem egy autószerelő ismerősömmel sztem jövőre be is játszuk megy a Marisba a Coupé 220 lovas turbómotorja. Simán be lehet építeni kap majd komplett első Coupé Brembo fékrendszert meg pengébb futóművet h bírja a nagyobb motor miatti súlytöbbletet. kb 5 kilóból tető alá lehet hozni a projektet és akkor enyém lessz M.O. leggyorsabb Marea-ja Ja és nem beszéltünk még a gyári 220 pacis blokkban rejlő lehetőségekről... kiss chippelés kis sportkipuff egyből 280 Le

JA a Coupé meg állat 7000-nél orbitális hanngja van, kipróbáltam A vége óra szerint 260 volt
felénk Letenyén már csomo haver az e30 coupéval játszik, lökik bele a régi 3,5-es motorokat
mind1.. nekem akkoris az az 1ik favorit.. a sok más mellett
na nemááá
Tisztaban vagytok az e36 torestesztjevel? Csak erdekessegkent de rosszabb mint a renault 5 é
meb kéne masik masfel millio h tankold..marea 2.0 hlx / bravo hgt neke msi jegelve még 2 évig..addigra lehet h már e36m3 lesz az ász..:D
hát ha lenne másfél misim elvinném :) bejön a verda, meg hát a pözsókat is szeretem... a színe is ász, a coupe meg a legtutibb :) nekem teremtették ezt az autót :)
csak nincs rá egy forintom sem :D
Most nincs fennt használtautón mert lejárt a 2 hét még nem raktam újra....

Mit szeretél tudni? 3.0V6 ,bőrkátpit,aut. klíma, motoros ülések, Brembo fékek minden van benne

JA és 1.6 millió az ára tényleg top állapotban van csak a srác kissebbet akar ezért adja el.
Én meg öreg pannoniás szakiktól:)
mondtam én Emzolitól tanultam :)
nincs sajna...
e za befogós dolog neke mis bejött..pl nem akarta szívni a naftát a tankból, befogtam..azt 3at fordított rajta és vrömm-pöm-pöm
mito központi telo van? mennyi?
mondjuk már elvileg van 1
vegyél fel MSn azt megbeszéljük!
quik@citromail.hu

még mindig van a jófajta Dunlopból
25 és 30ezer közötti áron tipus, állapot függően!
meg vannak RS hez cuccok is!
powercuccok is hamarosan
Jaja,full igaz,nekem a Mito előző tulaja mesélte,hogy volt egy nagyobbhengeres tuning apriliája és megverte vele 100on az ezres gixxert - és ebben az a szégyen,hogy komolyan gondolta
Nah,azóta is szopok a Mitoval a hozzáértés miatt...
Köszi szépen, keresem őket!
hello

rdani8[kukac]hotmail.com , ő tud neked segiteni, ez az msn címe
mitoevo-nak van plexije
Sziasztok!
Kellene nekem 06-07-es Rs-hez műszerfal, plexi. Van valakinek (a gyári újon kívűl) valami ötlete?
Előre is köszi!
Most nézegetem a kabátokat...
Valami tapasztalatból fakadó javallat hogy mi az amit semmi esetre se?!
neis taknyolj
ja úgyisjó:D
Most vettem! Még nem volt időm taknyolni... :D