Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor légyszives írd le h. miért árat és hogy italmondóban vagy hol lehet kapni és +miért nem jó az asso vagy wösner igaz azt nem írtad...
Sziasztok!

Segítség kellene!
A 2004-es rs-re jó a "98-as rs váltókarja?
köszi,kipróbálom
Brigit a legtöbb benzínkút árul, de vigyázz, nem szabad fémes dolgokat bennehagyni több órára, mert magmarja a felületet. Benzinbe viszont simán beáztathatzod, az is fellazítja az anyagot.
jaja,szerencsére van itthon féktisztító meg nitrohigító,egyelőre megpróbálom azzal,ha nem akkor szerzek brigéciolt
Nincs mit remélem segített...
elolvastam,köszi
a 125 világán leírja.... http://125.vilaga.hu/
Nem RS,de segítség kéne: mivel tisztítsam meg a powernyelvet? Mit javasoltok? Köszi!
Én itt vettem a táskám!Aprilia válltáska!
K.rva jó cuccok ezek. Simán megér ennyit még jó h a Suzukinak is van hasonló kollekciója
else hiszem
sok sikert:) aztán okosan
Ez magyarországon ki tudná behozni, mert ha jó utángyártása van akkor az nagyon fasza lenne
szia enyém is 500 kilóért vihető. tökéletes állapot utánakérdezhetsz.. a lapomon találsz képeket :)
igen. 4 - 7 liter kb, vagyis nálam igy van
Jaja! Nem kicsit király dugó! Enyémbe is az lesz már megvan minden még összerakásra vár
Fából nehezen bírok vaskarikát hajlítani. Aki átvállaná magára eme nem egyszerű feladat megoldását várom jelentkezését.
WISECO-t kell venni nem ilyen vertex,prox,asso!
Hali! Valaki mondja el pls, hogy az 125-ös rs mennyit eszik kb?És néztem a neten 98-as rs-t 500-ezer körül vannak az reális ár érte?köszi a válaszokat
tefal vagy vertex?
Mi meg teflonos palacsintasütőt használunk, és én is csak dícsérni tudom...
Heh Nekem is Vertex van a Cagivában, 25 volt bele, és bírja.
én most vettem a héten vagy is rendeltem teflonos vertex dugót. eddig csak jót mondtak róla