Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg 50 e ft penzbuntetest fogsz kapni ha elso dolog volt es nincs mellette masik ugyed. Engedely nelkuli vezetesnek minosul.
köszi szépen az rs infót a fogaskerékről.lenne még egy kérdésem van a motoromon egy arrow rendszer attól lehet hogy nem megy annyit végre de jobban gyorsul?6. odikba kipörög 10 000 ret 155 öt megy az jó
vagy kopott lehet a dugó vagy valami nincs összehangolva? köszi előre is a válaszokat!
csáó most látom hogy egri vagy! majd egyszer "ütközhetnénk" meg mehetnénk vmerre 1-2 kört! én mezőkövesdi vagyok!
üdv: Csuky
hello. azt szeretném megkérdezni hogy hány km kell beletenni egy bejáratós mociba?és meddig pörgethetem?
Ezt érdeklődd meg inkább a 125/50 topicban ott meg tudja mondani valamelyik rendőr kolléga.
olyan mintha egy R6-al mentél volna...
jogosítvány nélküli vezetés...ennyi, nemkell ragozni...
remélem nemfognak felfüggeszteni de pont lefogják szarni hogy csak 21kw-s motor volt...

nah itt az élő példa ha köcsög kap el, akkor kérik a 11kw-s papirokat!
A jogosság nem kérdés, mert az volt... De ilyenkor ugye B, vagy akármilyen más jogsi megszerzésétől nem tilthatnak el ugye?
kérdezd meg az oktatód
ő biztos tudja
bazz akkor jogosan jelentettek föl
ha jól tudom A1 el csak 11 kW ig lehet
szerintem csak az A1 től tilthatnak el
igen, annyi.
na én ma csak 95kmert mentem el de istenkém mennyei érzés Sok hokys mindig leakar nyomni.Ignis... pakolgatomnyugodtan felfele kb 90felé járhatok (egeren belül)jobbranézek úgypörög a kis szuzuki mint a szar.csávó feje meg oylan volt hogy mintha ferrárba ülne.durvavolt de jótröhögtem
de most 21 kW van a forgalmijában?
17 az első és 40es a hátsó
de voltak szériák asszem amik 39el voltak gyárilag...
de a nagyátlag az 40es!
Nem tudja valaki hogy az rs 125 ösön mekkora (hány fogas) a hátsó fogaskerék gyárilag?
Ha valaki tudja minél előbb írjon légyszíííííííííí!
a héten több mint 300 km tettem bele
én akkorát verettem 60al :) már 170km benne van a gépben, pedig még csak tegnap kezdtem :))
Ma is jót moccoztam, csak széjjelfagytam :) de megérte!
na kivolt ma veretni
nemtudom dob-e rajta egyáltalán ez a kipuff teljesítményben, de nemhinném...
a másik hogy kurvajól meglett csinálva...kb az összes olajos retket a lengőkarra meg a felnire tolja...
kb 200km után a lengőkar elkezd sárgulni és a felni meg ocsmány olajos lesz!
GONDOLKODJATOK!

MotorLine forgalmaz Arrow ot...100000FT kb...
Sziasztok....
Ma elkaptak a legjobb barátaink a rendőrök, és hát csúnyán kifogástolták a 21kW os motort az A1 es jogsimra, ígyhát feljelentettek. A kérdésem az lenne hogy ilyenkor eltilthatnak B-s jogsiról? mert már csak a városi vizsgám van hára és ha most eltiltanának gáz lenne nagyon... előre is köszi.
Majd este, mert most nincs sajna időm dumálgatni. De majd felevszlek
sajna csusztam 1et novemberbe...bal idom kicsit bánta,annyira nem kom,de azért újra kell festetni,ha kiv vagy rá vegyél fel msnen,ha nem,nem ...am minden oké mostmár
Azt hittem hogy motoros baleset volt.
Te rs-eddel minden rendben?
hát sajnálom, muszáj lesz visszaolvasnod, nem írom le megint
szívemből beszéltél :))
Tudom, hogy kéthetente megkéredezi valaki, ezért kérdeztem én is :) Ha már olyan sokszor elmondta, és már megszokta a válaszadást, nem akartam hogy megszakadjon a rendszeresség