Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez kibaszás...
nekem sárga volt eredetileg. én is külön vettem. kékekhez nemtom mennyit adnak.
kékekhez 4-et?
de csak a sárgáknál!
az rs-hez meg csak 2-őt adnak
Baszki Az AF1-eknél külön kell venni az indexet
nem felejtettem el a tunungkarbihoz jár a mini index! gondolom annak felszerelése 1értelmű annak aki a tunungkarbit berakja. mert az indexben van a fény luxmérője és az adja a jelet a tunungkarbinak, hogy tudjon tunungolni!
ha a veteték elszakad vagy elég csak szétcsússzon(nekem multkor csak szétcsúszott9 akkor 250 nél tilt mint a német autók!
De csak akkor megy 299 ha mini index van rajta,Jocirs elfelejtette a légellenállást.
de csak a tunungkarbi miatt
299 gps sel mérve
Sziasztok!Érdeklődnék hogy ha rs 125 re 160-as polini hengert meg 34-es tunungkarbit teszenek végsebességre mennyit tud?VAgy ha valakinek van 160-as mondjon róla véleméynt milyen!Előre is köszi!
oké. nekem még necces hogy addigra meg lesznek-e teljesen az alkatrészek és össze szerelve :S
majd mailbe egyeztetünk
legovics
nah beindult a masina?
Ha hétvégén süt a napocska, lenézek Esztergom fele
szia
Szió!
Joe haverod peugeotját linkeld majd be pls. 1-2 adatra kíváncsi vagyok thx
Hali!
FuckyRs telószámát nem tudja valaki véletlenül? Ha igen megköszönném ha megadná!
Okés,köszönöm!
Elmosod enyhén olajos benzinben, letörölgeted, éps finoman beolajozod a futófelületet, akkor nem rozsdásodik be.
Oltsatok nyugodtan,ha paraszt kérdés,de,ha leveszek egy vasperselyes hengert és szobahőn álldogál akkor nem kezd el "rohadni" a felület belül?
Ahol lyuk van rajta.
és bejött! most meg én osztom az észt remélem beindul ugy majd neki.
Ez régi motoros trükk, én javasoltam.
Thx, akkor jól sejtettem! ( nsr-em van amúgy)