Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor csak gyakorlás kérdése meg kérdés h mennyire pontos a program amit használok a telón! na majd gyakorolok és akkor olyan 8 körülire letom majd vinni sztem...
vana szekérbe tod ien köridőmérő vagy mi a balkezednél tudod indítani gombal azta szart megnyomod eccer elindul, megnyomod mégeccer akkor megállítja. Emiatt nemvolt a legsikeresebb az elindulás mert vagyok oan balfasz és ha gombot nyomok nemtudok normálisan "kilőne"
hát egyszer ráraktam a gps-t akkor ha a gps 100at mutatott akkor a gyári óra 98at, mikor a gps 163at mutatott akkor a gyári óra 155öt. hegyesebb a gummám amiatt is mutat kevesebbet.
Rajt elég sokat számít nekem is elég volt megszokni, mivel sokáig kell csúsztatni:S Áttételem gyári 17/40es
és mikor az ora 100 at mutat akkor az tényleg annyi? nekem gps sel volt 10,5 vagy 9,5
mondjuk nemtok rajtolni
ennyit számít a rajt? vagy neked rövidebb áttételed van?
a köridőmérővel, ráállsz v 7-8 ezerre és onnan csúsztatod.
és mivel mérted Ata? meg mekkora fordulatnál indulsz?
nekem 6,5
Jah es az enyem poweres
Yamaia mivel merted? Nekems 10 koruli jott ki 100 ra
kösszi az infóót
Én megakarom majd csináltatni mert ez így baszottulde nemjó állapot.1x lekapcsolnak és végedvan.
zsaruktól nem kell félni?
Figy én rendszám nélkül megyek ahogy látod a képeken.Sztem úgy 110-120ból megyvagy ha rendszámoztatni akarod.Szerintem...
hi! nem tudja véletlen valaki hogy mennyi pénz egy rs 125 forgalomba helyezése? vagy esetleg megéri rendszám nélkül menni?
Ja am flex megvadult, lesz még rajta mit alakítani de naggyából így fog kinézni.A vezetékeket nemlehetett széthúzni elszakítani meg nemakartam cska azért lett flexelve mert másképp az egész lelett volna szedve (uccso kép mai gurulásból való )
Egerbe 1db zsarut láttam azis szembejött velem.Majdnem szembeis találkoztam vele mert kanyarvégénél megakartam lőni a megane-t
ma voltam gurulni egy jónagyot ja és biztosításom sincs még:DLemértem 0-100ra mennyi.
2x is 9.14 jött ki ped nemvolt legjobb rajt.20ról repülőrajt 100ra azmeg 7.00 létezik ez? és nicns power a motorba.am jaja szólokmajd nyomj egy telszámot e-mailba:P helyilaza@vipmail.hu visszaíro az enyém ha netán eccer kéccer jóljönne.Ha jóidővan és nyár felőlem ha este 11kor hívsz hogy ittvagytok egerbe vagy valami jöjjek ki gurulni nefoss felhívni öltözök és megyek:D
karburálás, lehet dugó is... megkell nézni. powert takaritsd ki bár sztem nem igen az a gond.
köszi rsata de ez a válasz nem nagyon segit valami pontosabbat szerinted mi lehet a gond
majd ha legközelebb erre jársz majd tájékoztass már és gurulunk 1-et :D csak a városban vigyázni kell mer rengeteg a rendőr és most a határőrök is idejöttek... jah és a 125/50-et le szokták igazoltatni :S szal csak ovatosan erre;)
Ákkor nemtom mi a helyzet
6ba 11500-12000et forognia kéne.
Akkor is , ha tanuló vagyok és önálló keresetem nincs? valami ilyesmit hablatyolt a kéksapkás barátom.
szoktam am kövedfelé járni.Zsórynál van üdülőnk és elég sűrűn járok arra:)
akor mikor bratyesz:)