Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogynem
Nemcsak motorozni szeretne sztem..
okés, de lehet, hogy Mátra lesz belőle , tegnap hívott egy srác motozni
En latom benned a fenyt hogy megoldod
ülés alá? ott nincs hely a 2006osban :)
Hali! Termosztátot mivel lehet frankón kipucolni, valami spéci anyaggal vagy elég a vízkőoldó?
Koszi tyt szamitottam rad inkabb rakd be az ules ala
én szivesen viszek egy tábla csokit Neked, de mivel füzeteket is úgy szoktam hordozni motorral, hogy berakom a mellkasom meg a bőrdzseki közé ,ezért nem hiszem hogy sok maradna belőle :D

Labika jöhetsz te is, meg mindenki aki akar! de babettások stb kíméljenek :D
muat jól
az az A Corsaban mutat...mit művelhet azzal a kasztnival
A lanosba inkabb a c20let kene
Megenni. Imadom sot megigertetem mindenkivel h hozzon es akkor lesz 1 csomo csokím szemetseg lenne?
Akkor jó...De miért kell az a táblacsoki?
Engem nem de hozz nekem 1 tabla csokit
az is bejövős..v a Lanosba az a mocc.. csak nemtom mit szólna hozzá anyám ha kibelezném a Lanosát.. a mostani dolgokat is sokallja néha
Hát reméljük...Téll!Mindenki megy oda? Zavarna ott egy AF1 titeket?
ForumTaliig csak bejaratja.
Hát rakjad bele a km-eket de csak óvatosan !
hát majdnem 200,de mivel a mai nappal elindult egy újabb szorgalmi időszak a közgázon, ezért kevés idő jut moccozásra... ma reggel akartam menni, de túl sok jegesmedve volt....... :)
Majd kiderül... holnap tuti megyek vele sztem, mert lesz egy sheftes fuvarom egy közeli faluba, meg lehet még órára is ezzel mék be szegedre :D aztán a gyakorlatban majd kiderül :))))))
Tyt!Mennyi van már az RS-ben?
Pédig igy van! Nem a meret meg a suly a lenyeg.. 1x volt 1 kurvajo musor errol a discovesin de most nem reszletezem. Vegyetek inkabb 1 kadett gsi t 16 v-t 1000 kg 150 le alapbol
én még mindíg azt mondom:
pug 206 1,4 HDI chipp :) viszonylag kurvajól megy (önmagához képest), és gyakorlatilag termeli az üzemanyagot :D
hát, nekem elég sok autóbütykölő / szerelő haverom van, akik már láttak jónéhány balesetet, köztük bmwkét is, és én rosszat nem hallottam az e36ról ilyen téren, hisz köztudott hogy van benne anyag..
Jó gépek nagyon.... Egyébként ennek a Peugeot-os srác testvérének volt egy Bravo HGT-je 2 évig anno akkor volt az autó 1 éves szinte újonnan vette. Gyönyörű volt sötétkék már a változó szelepvezérléses motor (155Le) gyári bőrkárpit. Soha nem felejtem el akkor 15 éves koromban az az autó indította el az Olasz autók iránti rajongásomat ami azóta is tart
Nekem mindig is egy Fiat Coupé Turbo volt az álmom de az valószinűleg az is marad.... Lassan kiöregszenek már (annak ellenére h a forma még ma is egyedülálló) nagyon nehéz találni már nem romjaiból felépített széthajtott gépet, meg hát itt a Maris és szeretem nem adnám el semmi pénzért .