Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én tudok neked zsír új jolly moto-t 80ba postával mindennel!
mi meg hogy csal nekem 4et?
pedig kurva jól megy az RSe , mátrába kipróbáltam:)
Sziasztok..
Akinek van rs 125re jó állapotban lévő használt kipufogórendszere vagy tud újat szerezni( jolly arrow.. technigas stb..)-t
az írjon pls
Niccse errefele gps :)nemhalunk bele abba az 5ös csalásba:)de azért érted nagggyából mennyi alatt van fent utánna már lehet ezen precizkedni hogy pontos legyen
hogy őszinte legyek gondoltam erre mostjutottam erre kb 10perce:DD helyilaza@vipmail.hu az MSN em is
nemkel parázni énis oylan koránkelek ebédkor költenek mindig 1-negyed2 :D
olvass vissza...
hát majd holnap(ma) meglátjuk milyen idő lesz. ha nem fagyok rá a motorra akkor valoszinü hogy megyek :D de majd még ezt reggel(12 után vmikor amikor felkelek) megtárgyaljuk :D amúgy ha van msn-ed azt leirhatnád emilbe és ugy egyszerübb lenne;)
Szerintem az az 5km/h nemdob rá perceket:D
gps-szel először is be kell mérni mennyi az a 100 óra szerint
az a baj h hiába néted a km órát az ugyis csal! mégha nem is sokat de 5 öt tuti
csak Atának csal 4 et :)
Én úgyakarom legpontosabban lemérni a gyorsulást hogy felveszem kammal és valami faja videoszerkesztővel bekéne állítani hogy két pontot kijelölsz a vidin (0-100) és az mennyi idő.Nemtud valaki ien videoszerkesztőt amibe van ien mérőizé?
mikor voltunk a martábá Ata ment vele és azt mondta jól megy. ha szar lett volna ő észrevettem volna
1xűen csak meg kell tanulnom motorozni.
nah majd megnézem.akkoriban még szarul rajtoltam az tudom. meg késhet is a progi bár azt trtom legvalószínűtlenebbnek
hát neis mert húúúúúúdenagyonmérgesleszek:)na figy eséjes a honapi dolog vagy mire számítsak mert én elég tehetetlen vagyok:(
okés jó hogy szólsz :DD még a végén befűzném itt a csajod :D:D najó neeem :P:P
csuky elfelejtetem mondnai hogy nehogy felhívj a telomon mindig barátnőmnélvan mert így ingyen bezsélünk ha faterom telójáról a sajátom hívom.0670 623 4585 faterom száma amin bármikor elérsz.Mond hogy Ákost keresed és ennyi.Holnap megbezséljük telón a részleteket:)
de neked mér olyan sok? lehet nem nyit ki a powered? vagy folytott az rs :S takaritsd ki a powert hátha segit ;)
hát a 6,5 az kurvajó sztem én a 8 al is megelégednék. csak jönne már meg a központi teló meg a gumma
ááá dehogy :DDDDDDDD nah majd megoldjuk vhogy nefélj ;D
csuky írtam emailt de szétneröhögd az agyad:DDD na mára csőcső:D
nekem is 6.5 körül van 100-on de majd csinálok videót róla hamarosan;) csak még járatom kicsit:P
szerintem 100nál oylan sokat nemcsal az óra cska amikor mész felfele kb kilo60felé már lényegesen csal lehet 10et is
nagyon sokat számít a rajt mikor fölkerült a sportkipuff megváltozott ugye tüzérke teljesítmény leadása és gyorsultam egy tüzéres sráccal az első "sportkipufffos" napon és hát a rajtot olyannyira elbasztam hogy ehaj...100nál értem utol mikor ő már a végét járta én meg háhá sportkipuff powwa
ja és am tuti csal az órám szoval nem olyan jóaza 9.14
sztem 10et csal majd megnézzük a skacokkal.gpsel nemtudjuk amivel meg megnézetjük(crx vagy másik rs vagy akármien mocc) ugyan úgy bennevan hogy csalhat és ez oylan szar:S