Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

edzésen eltörtem...pont akkor mire +jött a jóidő,2 hete rajtam van,jövő pénteken veszik le,de még nem tuti h nem kapok másikat,olyan sz*r helyen tört
olvassatok mar rendesen ezt a kibaszott a forumot. szerencsetlentol 2 naponta megkerdezi valami hulye h mennyiert vette... rakeresel h mennyi boltban es annyiert vette barmennyire is hihetetlen
Miért, mi történt?
időjárásilag nálam is ez a helyzet,sőt nekem még kereke is van a motornak...csak épp el van törve a kezem
Nekem a Jolly sokkal jobban bejön mint ez... :/
Tyt mennyiért vetted az Arrow rendszert?

Bár én már kinéztem egy Scarovot, de kicsit nehézkes a beszerzése, egy üzletük van Bovezzoban XD
kb 1015 km-re

Szóval milyen áron jutottál hozzá?
13 fok
Napsütés
Nincs szél
Alig van forgalom
Tökéletes idő a motorozáshoz

Persze hogy ilyenkor nincs kereke a szekérnek...
Az vígasztal, hogy jövő hét végére már kész lesz...
jobb esetben a lánc mind1 örültem hogy gurulhatok
jó cucc attól tartok kapott a hátsó kerékcsapágyam belőle
most értünk haza a motorozásból
100km R6 ossal
2009es projektnek kitűztem
Eladó! 48 méret
hát hallod ez ilyen univerzális bőrruha, télen nyáron meleg ;)
őszintén szólva a kezeim, a lábaim és a nyakaim :DDD fáztak. (7fej hátránya..) :D
Egyébként pl a bőrnadrág alá nem veszek semmit (boxeron kívül) és nem fázok benne!
És nem fáztál?
Nekem 4 réteg a norma
hali, olyan egyszerű, hogy fél éve nem motoroztam a gépemmel :)) te is kivitted volna a helyemben :)
2 zokni a lábra, meg a szokásos pólóra még egy thermogarbó. Ennyivel öltözöm fel jobban mint 40 fokban (+1 zokni +1 garbó). Ja igen és nem a bőrkesztyűmben megyek, mert belefagyna a kezem..
Egyébként meg mocsok jó volt :))) 100kmt járattam ma, legnagyobb sebességem 60kmh :))) istenem, ez a motor :)) imádom nah bocsi a nyáladzásért :D
aranyosak vagytok :))
Rsata így legyen ötösöd a lottón, akkor még tényleg motoroztam, most értem haza ebben a percben :))
Hátha mostmár jő idő lesz.
Tytnek remélem már nem ragad meg többet a motorja
Yamaha miert adod el a gumikat? Amugy volt a faszinak legbeomloje?
Nem találkoztam vele pedig direkt elmentem a városba mindenfele.
mi is mentünk egy jó nagy karikát a környéken.

Tyt fogadjunk még most is megy
Akit érdekel RS 125re garnitúra gumi olcsón az katt 110/70 150/70 Pirelli

http://www.sportmotor.hu/motor...
Én is motoroztam ma, elég jó idő volt, legalább kipróbáltam az új bukóm. Amugy nem éreztem a hideget, egész kellemes volt, csak a hideg aszfalt miatt megcsúszik a gumi
EMZoli! Ne tucc valaminek eladni simsonra egy rezó kipufogót? KondrákPeti csinálta. Nekem nem kell mert már nincs simóm.
Hogy tudsz ilyen időben motorozni? Esküszöm én meglátok egy motorost az utcán és kiráz a hideg.
Semmi pénzért nem ülnék fel rá, nekem többet ér az egészségem és a testi épségem. JA meg 50 éves koromban nemszeretném h az ágyból reggel úgy kelljen kirángatni mert olyan izületesek a végtagjaim h mozdulni sem bírok.
jóó
mert
üdv kiscsávó.
mire alapozod ezen állításod? miért lenne jobb a wiseco mint a gyárija az asso? Honnan tudod hogy bármiféle optimalitással rendelkezik a wiseco a gyári assoval a vagy a wössnerrel szemben?
ha nem támasztod alá, akkor máskor ne mondj ilyeneket.

egyébként megggggggggggggggggggg motoroztam
reggel óta nyomom, jól szét vagyok fagyva, de 50km már bele is ugrott a mociba :)))) Kurvajó! imádom :)