Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha

hivd fel holnap 10 és du 4 között ezt a számot
0670 541 7394
itt lehet lesz
joci tese tudsz valahonnan jobboldali légbeömlőt?
asso werke
de nem lesz...
Tyt is vadászta az assót nem is kicsit. volt itt olyan fórum tag aki azzal álmodott éjszaka, hogy talált asso werkét...
szia,
ha majd választhatok ha esetleg lessz mind2őből akkor melyiket rakassam bele? vagy mind1 csak kovácsoltvasd legyen? jah meg mit kell kicserélni ha esetleg belemenne 1 1gyűrűs dugó? a membránon kívül...
akkor 1x miért írtad, hogy a világbajnoki blokkot kiszedték belőle?
nem oltogatlak csak ha egy kicsit gondolkodnál és elolvasnád h mit írtam akkor rájönnél h a talma blokkaj van benne
most mi a fasz oltogatsz? normálisan kérdeztem nem? 1x mintha te mondtad volna h a blokkot nem adták oda...
vagy akkor most mi is az igazság?
nem a blokkot kilopták belőle útközben és szimó blokk van benne
és a blokk?
vagy nem akarsz róla beszélni?
a talmáé vagy a tietek? stb...
eredeti valencia után pár nappal került hozzánk
ezt értem dragon
de ami a képen van az replica vagy az az eredeti motor?
és milyen blokk van benne?
jah értem...
Ezt a motort megérdeklödtem! Hát érdekes! Mindkét oldaláb csuszva volt egyszer az az átkozott első fél tolta le egyszer hátulról seggbe puszilták! A srác olyan segg már elnézést a motorhoz hogy nagyon! Elnézést kérdek tölle is! Idom hegesztve volt és hát.... olcsó husnak hig a leve:S
a fekete fehér RS eladó lesz amint rendben lesznek a papírjai mert a forgalmit bevonták mert lejárt a műszaki
de amugy meg eladó? és az a motor?
árat nem mondok
DE ADOK HOZZÁ KROSSZGUMIKAT! AKIT ÉRDEKEL HÍVJON A 90-ES SZÁMOMON
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
VérsRS probáld meg ezt a motort.Én még régebben irtam neki és azt hiszem h 14ekm körül kapott új dúgot +hengert.Írj neki veszteni nem vezsthetsz semmit
nah most frankón
etz gondolom a Talma motorja, megkapta hozzá a világbajnok blokkot is? vagy ha nem blokk nélkül kapta? vagy kapott bele 1 gyári blokkot?
és gondolom nem eladó de azért megkérdezem kiváncsiságból ha mégis akkor mennyi? (mert ugyebár tudjuk, hogy mindennek megvan az ára)
ezt a tizennégyes rajtszámú RS-t láttam a mecseki pihenőbe!
Ja és A1 vizsga van a 14-es számu Rs-en?
engem is a 14es rajtszámú motor érdekelne. az mennyiért eladó? tudtok hozzá power szelepet?
mennyi a vége? nekem azt mondták ha rakok bele egy másik elektronikát meg sportszűrőt akkor 100lovas lesz! De sztem ez hülyeség, mert max csak 90.
De igazából csak úgy érdekelne ha valami simsonlámpát rá lehetne rakni, mert így nem tom hogy mék ki vele a tanyára a disznókat megetetni. Aztán miből lesz kalbász télire e?
jah mielött valaki megkérdezi a fekete fehér Aprilia eladó nem ami mellete áll
És a kéket, a rajccámosat hogyé" adod?
Megy az jól? Póweres? Hány kilóméter van benne? Éndzsőlájsz jár hozzá?
:)
1db jobboldalit
légbeömlőt rs-re nemtud senki még mindig?
plexi mindne megvan hozzá
gyári !