Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah de ha nem sokat dobna rajta pörgősségre akkor nem lessz olyan am. telefonon beszéltem a szerelővel úgymondta h. van asso werke és az mind kovácsolt alu ... +olyat h. membránt kell cserélni ha 1 gyűrűs lenne am. mennyi a membrán? (olvastam h. mit írtál zsolti csak azért kérdem még1x mert nekem ezt mondta)
de arra még nem válaszoltál hogy honnan és mennyiért tudsz szerezni asso dugót, és ha tényleg tudsz akkor nekem mi a rákért nem szóltál?
vágom h. félreírtam miután elküldtem...kondi után fáradtan beszélni sem tudok nem hogy gondolkozni bocs
Már azt sem értem min vitázunk, hiszen, mintha te is azt mondanád, hogy amit kiadtak, annak nem sok köze van a világbajnoki motorhoz(nyilván).
jaja kigondoltuk a megoldást hogy az Alen motorjára lett húzva a Talma idom...

de ebben nemnagyon van igazad:
"Ne etessed má itt a kolllégákat.... He tégen nem juHásznak, Ivánnak, vagy Alennek hívnak,akkor a közelébe sem jutottál annak a motornak.

Amin természetesen szinte semmi nem volt a világbajnoki motorból, sem blokk, sem elektronika,sem semmi lényeges. Hogyisne,majd kiadják a pár éves fejlesztéseket.... majd ha meszet ettek."

Egyikük sem jut hozzá ahhoz a motorhoz!
jah és a Kormánystabilizátor megegyezik meg biztos van még egykét kis apróság sztem...Fékek is elég valószínű (persze csak pár alkatrész, szal nem cakk pakk!)
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

Vigyázat mert jönnek a 47 lóerős RS-ek!
kedves barátom nemannyira nyúltam mellé, mert mint te is mondod"A Fábián Apja a Sinkó Gyuri és ő vette meg a Tóth Imi 2006os motorját amivel tavaly Alen Európa Bajnok lett! "
Tehát akkor ugye ez hol is a világbajnoki motor? Sehol. Ez legfeljebb Alen tavalyi kittes cuccára húzott idegen idomzat,és mintha te is valami ilyesmit feszegetnél:"Tóth Imi apriliájára tették fel a Talma idomokat és azt vitték az E-klubba a díjkiosztóra, Talmabulira...."
Sajnos eléggé mellényúltál
A Fábián Apja a Sinkó Gyuri és ő vette meg a Tóth Imi 2006os motorját amivel tavaly Alen Európa Bajnok lett!
Tavaly volt hogy a Tóth Imi apriliájára tették fel a Talma idomokat és azt vitték az E-klubba a díjkiosztóra, Talmabulira....
most nemtudom hogy hasonló a dolog vagy tényleg az eredeti, majd jön Fábi azt elmondja a dolgokat!
Amúgy meg nemhiszem hogy mindenkinek ott állna a garázsába egy Talma "replika vagy sem" 125 GP motor.....nemde?
Mé" elment Rájkönennel berugni, oszt nálad maradt a két piros jármű?:)
most nem tudom mi olyan hihetetlen ezen


az én garázsomban meg Stoner motorja van megőrzésre, oszt? :D
"eredeti valencia után pár nappal került hozzánk"
Ne etessed má itt a kolllégákat.... He tégen nem juHásznak, Ivánnak, vagy Alennek hívnak,akkor a közelébe sem jutottál annak a motornak.

Amin természetesen szinte semmi nem volt a világbajnoki motorból, sem blokk, sem elektronika,sem semmi lényeges. Hogyisne,majd kiadják a pár éves fejlesztéseket.... majd ha meszet ettek.

Ez a kép, viszont tényleg a hazaadott motorról kézsólt, egyszer már betettem, csak nem érdekelt senkit.
én sem teljesen értettem mi a faszért hadobálsz kovácsolvasról. na mind1 a zsóóti leírt mindent azt kész ..
olvasgassad a fórumot sűrűn, meg google, hogy következőnek ne tegyél fel idióta kérdéseket a topiclakók lelki nyugalma érdekében :)) üdv
Naná
Nagyon akar egy pofont!
ha nem röhögsz megver
nem tévedtél
A fő poén mester! Szóval mennyi is lehet?Használt vagy új ára!
javíccs ki ha tévednék!
hácácácá a móka mester
Sztem nagyjából annyiba mint a 99-esbe
Sziasztok!Érdekelne, hogy egy 1998-as rs 125-be kb mennyibe kerül egy önindító?
bontóóóó, pl troják 06308557633
ennyi
ha valamit nemtudtok szóljatok nekem
majd én megkérdezem valakitől...
"kovácsoltvas duattyú" pár alap dolgott tisztázzunk már a ez nem kertkapu hogy kovácsoltvas legyen. a dugattyú anyaga aluminium ötvözet, ahhoz meg hogy beletegyél egy 1gyűrűs dugót az égvilágon semmit nem kell cserélni bele megy működni is fog viszont utcára teljesen fölösleges beletteni.
Hallod nem akarlak megsérteni de nálad az alapoknál van baj.
köszi