Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem inkább ne is kérdezzél ilyeneket...
Hali

Egy gyors kérdés:
Szerintetek sokat számít az, hogy ha nincs súly a kereken? Tehát milyen hatással lesz mondjuk az úttartásra vagy a kezelhetőségre az, ha nincs súly se az első, se a hátsó keréken?

(nem 50kilós súlyokra meg súlyzókra és társai gondolok, még mielőtt a poénosabbak "válaszolnának" )
Hát tegnap vettem fel szóval csak nem tiltott le
Remélem! Lessz RR?
j-vel
ez a Vajon olyan furán néz ki... LY-nal írják?
Vajon idén előfordul majd olyan is hogy nem csak a benzínkútnál futunk össze és kivételesen 2 kerék lesz alattad 4 helyett?
hát ha letiltott téged, akkor nem sűrűn de tréfát félretéve kb. minden nap bejelentkezik a mókás személyes-üzeneteivel
NA mivan srácok remélem minden okké errefelé! Most már leszek újra.

JA legjobb: FoLyiK A LÉÉéé MiNt A NilúS, kiCsinÁllaK tÉgeD SpAnOM MinT eGy VíRúS!
Hali! FuckyRs kb mikor érhető el msn-en? Nem tudja valaki?
Mennyibe van?
Motorosboltban próbáltad már?
Help!
Keresek 06-os rs 50-hez 13-as első lánckereket
Hol lehetne venni?
nah. ELADÓ AZ RSem. 96"os, 34es karbival, új Dunlop gumikkal, tavaly fényezve... blabla. Ha valakit érdekel, hívjatok! 30/3316790. Az adatlapomon meg tudjátok nézni.

Dávid
én már nem értem ki kivel van
Köszi szépen!
én is
Bocsi, nem is RS, hanem APRILIA AF1 51LE SPORT!
Vigyázat, mert létezik 51 lovas RS is, ami "nagyon megy 180-190Km/h végsebeség"

Vadállat RS

ment a mail
Sziasztok!

2004-es 125-ös rs-hez keresek alkatrészeket. Kormánycsőt a hozzá tartozó csavarral, váltókart, komplett hátsó lámpát, rendszámtartó konzolt. Ha van nektek eladó vagy tudjátok hol tudok jó áron szerezni, légyszi írjatok, vagy hívjatok. e-mail:lipi.t@freemail.hu, tel.:06/70 408-19-42

Előre is köszi!
Szió!

A múltkor miért is kerestél?
olvas kicsit vissza
amúgy sok jót szerintem nem fogsz hallani
egy kis infó kellen azt mondták hogy ezen a fórumrészen informálódjak. egy bizonyos Misoc nevű tag megbízhatóságáról lenne szó! nagyon fontos bárkinek bármilyen véleménye van kérem írjon
előre is köszke mindenkinek széles utakat és ingyen benzint minden motorosnak :D
Asso werke gyári és kovácsolt? háááááát én ilyennel még nem futottam össze, meg elég érdekesen is hangzik. Véleményem szerint ez nem létezik, de majd valaki kijavít ha még sem így van.

Az 1gyűrűs dugót meg felejtsd el, semmivel nem lesz jobb a motorod utcán! És legalább megúszod azt az esetetet hogy egy értelmetlen egygyűrűsítés után a fél motorod kicseréld cska mert a szerelőd szerint az kell az 1gyűrűhöz :)