Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vizsgaidőszak rulez. a héten csak 3 vizsgám lesz
jaja,a szigo engem is vár
Inkább Én is ott lennék mint a szigrlati tételek előtt nah jó csak azok előtt kéne lennem
Biztos sulijuk van
Na mivan, sehol senki?
Latod tyt az rs bol meg photoshoppal sem lehet tobbet kihozni annyira szep ndmugy miot bodi szilvi...
mondjuk érdekes lett a kép, mivel telefonos a kép a mociról, és azon a színek nem jönnek elő szépen. Azthittem a kék felnivel jobban fog harmonizálni ez a dob, de annyira nem! pedig minden photoshop "tudásom" bevetettem :D
Sziasztok! Van egy Rotax 123-as önindítós blokkom eladó felujitott főtengellyel , ujj minőségi csapágyakkal és ujj barna(gyári) szimeringekkel? Kitünő állapotú az egész blokk! felujitás óta nem ment , viszont gyujtás , karbi nincs rajta , hengerem hengerfejem van rá , de sajnos a henger karcos így perselyeztetni kell! De azt mondták még így is elmegy! Nem kérek sokat a blokkért! Kell a szezonra a pénz! 30 ezret kérek érte ami nem sok mert csak a egy főtengely felujito szett 20 k....
Vannak még tuareg és pegaso alkatrészeim is!
Számom: 0670-277-31-32
Ha érdekel hívj!
nah keresek ilyen lámpaalkatrészt...
a tompitott projektoros lámpa foncsora...
sztem nem jó.
bár én azthittem h neked mivel fekete a mocid jó fog állni
Ez így elég gyenge
egy kis photoshop. Na sztetek milyen?
idomhoz,full polír görgőhöz nem menne még pluszba a felnicsík
fehér idomhoz vagy fehér csíkhoz?
csakmert nekem nem fehér az rs...
Ezt a ruhát az aprilia amerikai forgalmazójától rendeltem, és ott csak aprilia cuccok vannak, de azok minden mennyiségben. WWW.AF1RACING.COM, ha suzukis ruhát akarsz, akkor nézzél körül a WWW.EBAYMOTORS.COM oldalon ott már láttam egyet-kettőt.
Hát figy, polírgépet csak tudsz szerezni. Kell mondjuk kromofág ami van vagy 2 Ft. Meg 100Ft értékben csiszolópapír. Ami a legdrágább az a polírpaszta. Amúgy ha nem is tudsz polírgépet kölcsönkérni, gondolom fúród van, annak a fejébe lehet kapni nem túl drágán polírfejeket ....

Zsolti, a váz is polírozott alu. Meg a lengővilla is. Most hogy 2 perc-el tovább törölgeted mosás után a motort ...
A mattulással meg annyit hogy elmész 1 alap autófestőhöz, viszel neki 500 Ft értékben sört, és mondod hogy fújja már le 1 kis lakkal. És akkor nem kell minden télen újrapolírozni.

Sztem geci mutatós lenne. Főleg napsütésben
És nem olyan ördöngős pénz.
Ha aztmondom hogy krómoztassa le, akkor az már komolyan zsebbenyúlós.
A polírozáshoz szinte csak idő kell ....
ja aztán nyalogathatod minden vizcsepp után mert otthagyja a foltot és ocsmányúl nézne ki...
aztán egy idő után mattul....
na abbólj indulj ki hogy faterod ismerősei önköltségi áron megoldják
10 000 ből mind a 2 kereket ez komoly?
Full polír felni Kicsit lenne mutatós ....
Pénzbe meg nem vészes. Max 10ből megoldod mind a 2 kereket. Csilli villi lenne
És a fehérhez menne is
nekem viszont ugy tetszene a felni ha fehér lenne
jaja, bár ez a kék szín kicsit bántja a szemem. sehol sincs kék a motorban, miért kell a felninek kéknek lennie? mért nem lett volna jó a fekete, vagy grafit?
úgyhogy valamit mindenféleképpen szeretnék kezdeni a felnivel...
a fekete felni POLÍROZOTT széllel nagyon jól néz ki, de sokkal drágább is lenne, mint a fehér felnicsík.
úgyhogy még mindig nemtom melyik legyen :D
ha photo shop ha nem ez az idom nem illik a felnikhez sokkal jobb ugy ahogy most gyártják ezel a felnivel sokkal szebb
"Elvileg"

Amúgy egy olasz oldalon találtam ahol annyi volt hogy prototipus olaszul. Az hogy mi volt melette, hát fingom sincs. De látszik, hogy újságból lett bescannelve. Újságba meg nem szoktak photoshoppal összegényolt szarokat rakni
photo shop