Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz mindenkinek

egyébként itt hideg van:S
egész jó idő van.. mit megadnék azért hogy kész legyen már végre a motorom...
rsforum cod4 champ :)
egyébként majd beszállok lehet én is ha ennyien nyomjátok:)
azt hittem te eredetiben veszed a játékokat.... még iyet! mi lesz a következő lépésed? heidenau gumi meg utángyártott idomok a SV-n és "who the fuck is dolce gabbana" póló?
Ja igen boldog születésnapot!
engem soha nem enged be mindig kiieja h foglalt már a cdkulcs amit használok....
boldog szülinapot!
Ezúton kívánnék boldog szülinapot 2 fórum lakónak is.
Egyik Ata, a másik Phoneman .
ISten éltessen titeket srácok
mindig ledob a server miért?
hova tudok bemenni ami nem dob le?
de a serverek kb 98%-a 1.4-en megy!szal kell
nah töltöm az x firet
utána lehet h jövök segítségért
patch sem kell hozzá !
vagyis ehez a szeróhoz nem :193.6.242.242:28962

meg ehhez sem :87.229.24.59:28960
le kel tölteni a patch-ot amit fel kell tenni!utanna szentem töltsd le az x-fire programot
csin a nevet és utanna amr keresi is a servert!katt azegyik serora és már lehet is ganelni!
oké várjuk a képeket, aztán hajrá a gépedhez
áhhh igen jó kedvem van ma
7végén hazaérkezik a gép
remélem március elejére készlesz a tatarozás
majd tolok pár képet a folyamatról ha beindul végre vmi...
sikerült a kresz elsőre 75/73
bencce ha gondolod neked adom a cd-t meg minden szarját mert nekem már nem kell ... héten megyek gyakorolni már rutinból
Hi. Latom szoba jott a cod4. Jolenne ha valaki lenne olyan kedves es segitene h tudjak online jatszani. ehhez a reszehez kuka vok.
figyelj tuning ezek a progik algoritmusok alapján számolják a cd-keyt.... szted minden külön cd-nek más a kulcsa? a nagy faszt... ezeket a cd-ket nyomják, és nem cd íróval csinálják tehát mind1iknek ugyanaz a generátora csak épp más kulcsot használ... ezért müxenek a key generatorok...
na már most a te cd-d nem tud semmihez sem viszonítani mivel ugye írni nem tud rá, ezért ha 2X nem tudod feltenni akkor az azért van mert pl windows reg. adatbázisában pl bennemaradt... vagy amit még el tudok képzelni h ha sms-ben kapod a kódot akkor dátum alapján oszt... akkor meg annyi h a rendszeridőt visszaállítod... ami 1er működött egy kóddal, az fog 2X is....
nekem cod2-nél tökéletes volt az eye de a 4-nél egyszerűen nem tudom behozni a filters mappába
Az Xfire is hasonló serverkereső mint az eye kicsit több funkcióval.
akosgadorosi@hotmail.com
vegyél fel
scoe a programot én is megtaláltam, de megint nem értesz ... ez a cd tartalmazza az összes kérdést amiből lesz a vizsga ! ami neten van azok pedig tört változattok és csak a kérdések egy részét foglalják magukba .... és a 2 nem u.a.
dehogy eredeti
én is eye vel nyomom
adj 1 msn címet és átküldöm
cod4 eredetibe van meg?
Én nem tudom all seeing eye-ban megoldani a netes játékot.... van más mód?