Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah igen erre meg válaszoljatok plz mert kíváncsi vagyok
1r lemaradt
péselt ólomból:D kanyarból kifelé olyan mintha 1000es ducati ereje lenne:D-úgy tenné ki a seggét
max hátra esik tőle a motorod, olyan nehéz :D
Hát nem tom én ink. a savállót ajánlom, az tuti nem hajlik el... Nekem is abból van
Megtörtént
Hello RSPetya!
Nagyon tetszik ami neked van, igazából olyanra vágyom leginkább
Vegyél fel msnre adatlapomon ottvan
Köszi!
Hello én is láttalak téged
Nem az ülés alá húzott kipufogó nem gyári 125nél
Majd CAD-del tervezünk egyet, azért köszi, de azthittem,
hogy van utángyártott
CSő. Meglett a szigorlatom mehet tanulni jövőhétre
Történt ma az vele, hogy beindítottam a motort, hagy járjon. Erre Járt is meg minden, jól elvolt magának. Leállítottam, belekukkantottam a hengerhez, láttam a gyertyánál kék szinű folyadékot. Nem sokat csak egy kicsit. A multkor is előjött, letöröltem aztán megint előjött. De jól veszi a lapot meg minden, nem melegszik stb. faszkivanmár... szerintetek?
aluminiumlemezből vágj olyat ami tetszik...
ma láttam 1 rendszámos új rst de a segge alatt volt a kipufogója én azt hittem h. azok 50 esek... azt úgy különk kell kérni vagy az a gyári(125nél)?
Amúgy kész a plexim, nagyon fasza lett. A képek sajnos nem adják vissza igazán, hogy milyen jó lett, mert már elég sötét volt kint és a telóm valamiért nagyon szerul csinálta a képet.
Jaaaaaaj, a Te képeidet láttam Bikepics-en a 2008-as RS-eknél!

Rendszámtábla:
http://bikepics.com/members/af..
.

Én megcsináltam magamnak, nézd meg a képeimet, hogy úgy tetszik e neked és akkor tudok segíteni, ha gondolod
Helloka srácok!
Hamarosan meglesz az új RS 125-ösöm
Szeretnék egy kis segítséget kérni!
Azt a nagyon csúnya rendszámtartó műanyagot le akarom majd kapni róla,
keresgélek már egy ideje "tuning" rendszámtartót, de nem igazán találok...
Nem tudtok egy két aprilia cuccokkal foglalkozó kereskedőt? Akik tuning cuccokat is forgalmaznak?
Köszi srácok!
hát nem tudom de ahogy lesz időm szétszedem, csak most kitolni se tudom mert házat csinálják és onnan a kimozdítsához bomba kellene
Próbáld ki a meray motor által forgalmazott Profi Dry Lube nevű láncsprayt. (www.meray.hu) Igaz, közel 4 e Ft, de olyan bevonatot képez, amit nem is látsz, semmi nyoma, és nem dobja le! Én Az AF-1 -en azt használtam, és azzal nem volt tiszta trutyi a lengővilla, pedig az aztán, a világosszúrke színével tudott koszolódi!
Vagy Castrol, de nézd meg hol veszed, mert van, ahol közel 4 e FT, ellenben jó helyen, pl www.kelomotor.hu vagy www.olajbolt.hu 2 e Ft körül van UGYAN AZ! EZt kismértékben leszórja, de nagyon jó, és amennyire leszórja, az nem gáz....
Berűgás közben ragadt meg? Úgymaradt a berúgó kar, és többé nem mozdul? Háááát sokkal inkább valami szétment a berúgószerkezetnél, vagy a primer hajtásnál... Ha el se indult, tuti nem szorult meg...
igen én
Szia Te árulsz TZR50re Technigas rendszert 35ért?
Vashenger úgyhogy ne idegeskedj
hát ez van csak 2t de azért szép teljesítmény volt szerintem tőle amennyit elment, + amit kapott igaz Fucky ? nem baj tavaszra megcsináltattom aztán majd lesz vmi vele
szomorú
na gyerekek asszem megszorult a motor 32ezer km után, mondjuk már éreztem hogy hamarosan cserés lesz de asszem most jött el a pillanat. decemberbe raktam bele 400kmt mert tanfolyamra jártam aztán szerintem akkor kapott egy pofont tegnap mondom berúgóm hogy kicsit járjon a motor. erre 2ik rúgásnál nem mozdult semmit a berúgókar és azóta nem is lehet rajta mozdítani :S ha vasárnap lesz időm szét fogom szedni aztán remélem a henger nem sérült mert kár lenne érte. ha vki alkatrészben tud segíteni keressen meg kistuning5@citromail.hu
imádom a feltételezéseket