Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazemeg ha eddig nemtudtad eladni itt a fórumon,akkor ezután se fogod...
Hehe nemtom biztos nekem aztán mondhatjátok égő témában ígérem pótlom a hiányokat
jó lessz az vízhőfok-mérőnek is
08ra
Alap
Tökéletes a H7
98 asban a tompitott h1 a refi h 3
nekem az ujban H7 és H11 legalábbis za ven ráirva:)! nem tom mijen évjáratra gondolsz.
RS elvtársak
Milyen égő van az RS-ben?
H7? Vagy milyen másik?
Ha valaki segítene nagyon megköszönném
Eladó szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), nyitott poweres(35LE), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Az új motortól csak az ára különbözteti meg, mert 200000ft-al olcsóbb! Hitelre is elvehető 12hónapos-96hónapos futamidőig, 10%-tól elvihető, 20%tól nem kell kezes Például: 20%kezdő=220000ft 48hónapos futamidővel havi 25985ft! Kérésre hiteltáblálázatot küldök

06-20-391-9664

Ár:1100001
Ez jó, sok a pihent agyu ember
Ez nagyon durva veszek még 1-et a másik kettő mellé
gyerekek a legjobb vétel!eladó :D
Én csak élőben nyomom
van xfired? ha van vegyél fel : kovalka
Hát attól h vásárhelyen láttam őket nem kell vásárhelyinek lenniük. Meg olyan kawát se láttam még itt bár attól függetlenül lehet.
Srácok mennyit kell vezetni A1-jogsiért hány órát?
Lécci írjátok meg
Köszi
87.229.24.59:28960
Gyertek Lőni CoD 4
ha holnap jolessz az ido el mehetnenk terni egyet nem
Néha kiküldnek
Szerintem maradok eredeti felállásnál, mert ajánlottak egyet
Tuti rá lehet, azért univerzális, csak a légyszűrődobzot ki kell szedni, onnantól meg akármi rámegy...
most nezem nem cak mi dolgoztunk az epitkezese(praxon)
hehe
olyan sokat már nem ronthat az élettartamán
használd léxűrő nélkül