Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit keresek én itt?
de mi más?
Te is más vagy?
hát jó de az más
Miért ne létezne? Szerinted ki írogatott? Az egy más kérdés, hogy "álruhában" debütált, de az észjárás és gondolkodásmód egy emberhez tartozik...
szeretnéd mi?
jajjj Marcsi Marcsi.... lehet h te sem létezel
kár h italymot nem is létezik
hellosztok rs 125re kéne a hátsó ülésre üléspúp van vkinek,vagy milyen árba lehet, hol lehet szerezni
?előre is köszi.
demég mindíg nemtudni,hogy van e power az rs edben . . .
hülegyerek,neked volt a paranoiád
Én pont leszrom,hogy ki mit gondol
Ennél az ovis veszekedédnél még Italymot hülyesége is szinvonalasbb volt.
scoe ezt már megdumáltuk, lépj tovább béke van tesó
hagyjad, felesleges:)
Cicis puncisra
bazz a kutyát cska odaraktam azta szar jelet meg oda vt-tem hülyeségből.nyomjad tovább a hülyeséged
Mr Yamaha, nyugi nincs senki sem rád szállva. Annyi az egész hogy ne itt a fórumon hirdetsd a nagy love-t, meg a Barátnőd ajándékait, mert itt nem találsz szimpatizánsokra. Ezt a kört én má bejáccottam, belém is verték hogy NEM IDE VALÓ! jogos 1ébként. Asszonypajtás amúgy olvassa a fórumot azóta is és jókat röhög :)
Na so, igyekezz képeket felrakni, csak ne legyen rajta plüsskutya, meg transformers! Egyébként szép a motorod, és énis szívesen látnék róla több képet itt.
Ja igen, és néha szánj 1 picit több időt a szövegszerkesztésre, mondatszerkesztésre. Néha nem igazán érthető amit mondani akarsz ,és ez akaratlanul is az unintelligencia látszatát kelti!

na ez építő jellegű jóságos hozzászólás volt. vagy mia fasz
YOUTUBE-on találtam egy videót, amit kicsit érdekesnek találtam.
Sőt inkább szerintem kamu a videó.

A srác azt írja, hogy az RS-e így gyorsul:

0 - 80 Test : 3,6 sec
0 - 100 Test : 4,5 sec

A videón meg kurvára látszik, hogy csak fel van gyorsítva egyes részeknél.
Szerintetek?
nos én az írásodból gondoltam....
vagy csak rokona vagy tuningnak (aki azt hiszi,hogy útállom...)
Amúgy amióta megvetted a motrod azóta nap mint nap a te képeid látom a forumon...(
Gondolj csak bele ha mindenki ezt csinálná
Remélem Mitogeri nem szokik rá erre mert akkor nem lesz több írás csak képek
igazság szerint én sem nagyon értem miért háborodtál fel... feltettél egy képet amin a motorodra tranformers jelet tettél... és az egész tranformerses motort vezeti egy mikulás sapkás kutya...
Ez másnak a kompetenciája... Miért halászod el előle az babérok learatását!
na várj csak Joe ,majd jól lecserélem a képeim vmi nem idevalóra :)))
jaja lengeti a huzat odaragasztottam
nemdadogok. ez normális kép mégis kaptam hozzűászólást hogy minek rakosgatok fel iylen képeket a fórumra ilyet lehenézni bikepicsenis.berakom hogy lássátok mien fasza erre iylenkor is az oltást kapom. ez nemarrl szól hogy értelmes képe vagy nem hanem arról hogy ha énrakombe akkor oltásvan ha másrakjabe akkor jajdejókép kelilyen nekemis