Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazzeg még egy ilyen képet beraksz amin ez a nyomorult undorító kutya ül a motoron esküszöm behányok
Te sem vagy tiszta barátom Ha még a bukódat raknád rá de, bááááázzzzddmeg egy plüsskutyát?
arról a mostani superbikeba van szó hogy a shark nem ad ki replicát 600 cm3 alatti versenyzőről:(
Az rögtön sejtettük h nem vennél

Viszont neked célozza a gyár az uj Armani és Dolce Gabbana-s Aprilia Tuonot
hol olvastad? tudsz adni egy linket? köszi
Az egy álom beteljesülése lenne
Nem Rossi,Biaggi,Lorenzo replika hanem Talmácsi 14-es rajtszám a gépen mindenhol

A buzz Shark csinálhatna egy Talmácsi replika sisakot mert h RS-t nem vennék az biztos de sisaktot lehet
ja azt én is olvastam... és csak MO-ra csinálják:)
most olvastam hogy jön idén Talma replikás Rs50, RS125, Sr és SR factory
csak még megy az egyezkedés hány darab legyen...
én nálam mindig leesett motorról :S meg munkából jöttem ki és aszfalt annyira megoldvadt hogy eldőlt a motor sisakostól pont mikor indultam haza 2 méterre voltam kicsit ideges voltam hogy annyit nem bírt várni. kicsit fényezés pöttyös lett utána más nap este parkolóban annyira ment a térdezés farmerbe meg koptatóra hogy egy esésre rá segítettek a negatív lakók egy vödör homokkal. akkor nem volt vicces de így útólag jót nevetek néha rajta hogy milyen hülyék voltunk haverommal (esés előtti kép 1 nappal) és azt is onnan tudom hogy lakó rakta oda mert a rendőrség kamerája felvette xD meg az esésem is
höhö na mienlett? transformeres nagyon baró:D
nem tudo miből van
Caberg solo
aug 28-31 között nyárzáró kis összeröffenés, bnőmnél rs, elmegyünk iszunk, jo kis ittas állapotba visszamegyünk hajnalba a bnömékhez, joideig elvagyunk a meleg szobába , de haza is kéne már menni kint a motor beinditani alig tudtam de még a városba 2-3 kör belefért jo piásan
Hát ha nem polycarbonát akkor az a pár esés sztem semmit nem jelent neki...
igazából nekem csak soxor lefújta a szél a mociról nem tudom mennyire gyengítette ez meg
az nekem is:)
én meg új sisakkal elmentem rutinozni majd forgalomra azt felhajtott plexivel belefejeltem valami vas szarba aminke a robesz volt támasztva szal jövőre pletkó csere bár lehet hogy bukócsere is esedékes lenne
Hát én amikor megvettem az irridiumos plexit valami gecire örültem h ez mennyire laza, csabi is mondta h hát ez tényleg qrva jó, erre kb 15 percre rá elhasalok és látom a plexi tőlem 1-2 méterre fexik... mondjuk akkor nem érdekelt, a lábamat néztem h mozog-e, mozog, ugyh levettem a kabátom és kifeküdtem lenyugodni... plexi megúszta karcokkal, a plexi tartó kis rápattintós szar törött darabjara...
már csak akkor lett volna szebb a sztori ha a vadiúj 2kilós sityakját hányja tele
De 1 hétre rá már eggyütt szakadtunk a történteken
ja először kimosta utána vett egy újat
Mondjuk már úgyis csereérett volt a sisak nem volt nagy veszteség.....
bár ő akkor tuti nem nevetett
juuj ez marha nagy
Én mondtam a marhának h ha szarul van ne kapcsolja be Erre a hülye mire kikapcsolta már a plekót se volt ideje felnyitni
énis olyan 15km-ről jöhettem 1x részegen De nem nagyon,csak enyhén voltam az...Hajtottam mint baromállat éjszaka