Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én idén olyan swift-et vettem hirtelenbe, mert nem találtam mást a méretemben. De a télen még keresni fogok egy másikat. Ennek a swiftnek puha a talpa nagyon.
nekem sztem ez lesz a megoldás: motoroscucc.van.hu Frank Thomasrol és a Swift dura-texről van vkinek tapasztalata?
nekem is kell tavaszra majd vmi csizmaféleség..no meg komplett bőrruha, de akkor csimmát nem is lehet kapni 30 alatt,amit érdemes is használni?
20ezer volt a futár motorosboltban a zichy-ben.
Még a Racer Sportline-t dícsérték,hogy nem rossz 34-ért. Ez meg a Shockwave,nem a legtrendibb,de nekem bejön:
hello
valami linked adjál légy szíves, ahol ilyen csizmát találok!
kösz
ez?
Január 10 után tudok.
Nekem Primato-m van és ugyan májusban faszán telibeverte egy autó a jobb bokámat oldalról, de még csak be sem kékült másnapra, szal nekem eddig bejött
nekem is volt olyan W2 Csizmám és bármilyen hihetetlen amikor a motor ráburult a lábamra akkor nem lett semmi baja tőle.
utcára szerintem tökéletes az a csizma pályára már érdemesebb tényleg egy jobbat választani
nem mind1 h ki hajlítja Fekete Laci vagy én
nah zsíír akkor...
Ha csizmát nézegetsz akkor kezedbe tartod a csizmát és a talpát erősen fogva a tetején elhajlítod oldalirányba....szal megtöröd a csizmát jobbra vagy balra...amelyik elhajlik az SZAR...ennyi röviden
Nekem pl a Diadorám az elhajlik attól függetlenül nagyon szerettem mert kényelmes és fogja a lábam de pályára azért már necces...
a Sidi már nemhajlik
Itt laktok a közelben
nekem diadora eagle pro van,benne van külön egy karbon csuka,bokamerevítés végett,titán cserélhető koptatókkal bazijól tart
Vagy 25ért Axo Primato-t a superpole-ról,ha ilyen árban gondolkodsz!
Vegyél Gaerne Shockwave-et a Corsaroból,30 rugó és az mégiscsak márka
csüsztök . vagyok megint:)
en is matyasfoldon lakok ez tok durva hogy szomszedok vagyunk.
kismanzelNSR merre felé lax mátyás föld?én itt vok sashalmon!add má meg az msn ed
bence! jaja én voltam... másnak nem lehet ekkora tehetsége erre... az egy jó szar nap volt... de végül nem csináltak semmit a jogsimmal... ugyhogy megusztam...
Oksa koszí mustad@freemail.hu
nem csak hengert kaptam, hanem fúvókákat is meg tömítést is. árat nem írok ha nem gond :) max ha nagyon érdekel, emailbe leírom azt kész.
Mennyi volt ha megkerdezhetem?