Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A játék kedvéért, egy cimcony, ami üresben sokat forog :)
köszi a segítségeket majd utánnajárok még nem vettem meg csak nyáron nézegettem de úgy nem rossz
Tudom hogy többet forog,csak arra voltam kiváncsi,hogy tuggya e ő is
mondjatok már oldalt, ahol ruhák vannak 90-110e ft között
Terheletlenül vagy 30%-kal többet forog, mint az egészséges lenne,
okok köszi már írtam nekik majd válaszolnak remélem de beszéltem Bencével(cartmanxxx) ő is aztmondta h felhívom őket megmondom mi kell hova és leküldik!Meg nemsoká hátsó gumma is jön !
ha ledarál 10500nál akkor igen, lehet hogy gyertya.
innen nem tudsz rendelni, írj a fenti vmeik email címre hátha úgy tudnak segíteni.
Nekem is volt ilyen 9500nál,de az minden fokozatban ezt csinálta,olyan mintha ledadogott volna,vegyél bele vagy kérj kölcsön egy gyergyát és nézd meg(BR9ES - 980,- télen elég lesz megnézni ezzel)
jaja az de kibelezve legalábbis azt mondták! nem tom de akkor is többet kéne neki pörögni annál a fordulatnál olyan hangja volt mintha erőlködne de ennél a fordulatnál még nincs is pirosba szerintem ez nem jó jel de télleg aztmondták hogy csak rossz hőértékű gyertya van benne
De ezen a legbutább katalizátoros egybekályhacső kipufogó van
ésmérnem?
üresben nem is szabad pörgetni...úristen....
sziasztok! segítséget/véleményt szeretnék kérni tőletek! néztem egy rs 125-öst 98-as évjárat! kipróbáltam jól húz minden nagyon fasza nem zörög nem csörög csak egy baj van vele! üresbe 10500-nál nem pörög többet! ez egy boltban volt eladó és azt mondta hogy gyertya baja van! szerintetek? mert ha valami nagy gondja van akkor rjatuk marad meg azis elég érdekes hogy már 2006-ban lejárt a műszakija és még mindig nem lett meghosszabítva mit gondoltok nagy baja lehet ? előre is köszi
Misoc, puhahhh. Már te is buzi vagy?
Majd kölcsönadhatod egy körre kiváncsi vagyok rá nagyon
nálam van már annyi power csak egy jót kell belöle összerakni vagy ajánlom misocot, ö biztos tud neked segíteni ilyen téren
hát ja kb 5 km-t mentem vele eddig:)
de megnyerő:) jó érezni 125 után azt az erőt. és még csak félgázon használtam mert 5-6 foknál nem volt még melegebb amióta megvan. sztem 3-as felé nem is váltottam még:) vagy talán egyszer mert meg akartam hajtani de ott is 3-4-es felső tartományában kanyarban elkezdett csúszni a segge, ugyh inkáb hagytam...
sziasztok , nah megvan a műszakija a gépnek januárban tán kinyittatom(tytenak) , srácok kitől tudok power szettet venni még használtan?(jó áron és normálisat)
az igen...
Ment vele eddig vagy 5km-ert:D
milyen a ZXR ?
Gondolkodom 1 en én is
mi az h nem tudtál rendelni? szted ez úgy működik mint egy webshop hogy kiválasztod képpel h mit kérsz és majd kipóstázzák neked? szépen felemeled a telefont, elmondod mi kell és beballagsz érte. italmondo kiküldi. válltáskát meg sztem csináltass inkább ha nincs. nem egy nagy ördöngösség:)