Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

omar nem tom hogy te mi a faszról beszélsz hogy a Bírónak a faszát szopom
szerintem ne állíts olyan dolgokat amihez nem értesz !
Idén már nem lesz.
Jolwan én nem számolgattam ki csak apám mondta h 150be max megvan minden.
hülye vagy tesó, emlékszem mikor zúztad le, én raktam össze h tudj tovább menni. nem akkor volt
jaja, Pedróza az esőmenő:)
Ha jó napja van, nálunk egy délelőtt 7szer is eldobja a vasat:)
Azért az jól esik, hogy nem mindenki utál amiatt, hogy útbanvagyunk, asszem azért udvariasságból jelezni fogom, ha tömeges simsonozás várható valamelyik pályán jovőre
Te akkora szenilis kuki vagy akkor dobtam a gépet
Nem is voltál ott ember. Andris meg Dani volt még ott. Meg az NSR 250es srác.
Dehogy. Vagyis igen, de nem ti, hanem egy bizonyos gsx1400... De azt inkább hagyjuk

Csak eszembe jutott, amúgy jól kentétek a simókkal
Inkább a fatőkű mz-sek zavartak
Ha arra gondolsz, hogy speciálsan randa, akkor igen, az egy speciál simson:)
Az egyetlen mentségem, hogy pont olyan, ahogy 1979 ben megépítette az akkor gazdája, az akkori házi lehetőségek mellett.
De miért kérded, csak nem az volt az évben a legszörnyűbb napod, amikor valami seggfejek folyton útbanvoltak?:)
Helósztok!
Eladó RS-em!
1995 ös évjárat, májusban lett forgalomba helyezve magyar o-n!
510 000 Ft
Ha valakit érdekel írjon a hxandras@freemail.hu-ra!
köszi
végre itthon jan 6 án 17 és egyszerre csinálom A1et és B-t
Azért 150-nél olcsóbban kijön

Egyedi:25"000, Műszaki:4"000, Rendszám: 4"200, Forgalmi: 6"000, Törzskönyv: 6"000, Átírási illeték: 2"250, Lekérdezés (EMG): 8"400, Cimke: 450, Eredetiség vizsga: 15"500. Ez kb 72"000 Ft. Erre jön még a regadó ami 95"000 Ft. Avultatva mondjuk 195 hónappal (16 év * 12 hónappal, meg mondjuk nem decemberi ...) az 0,86-os kedvezményszorzó. Dúrván 14"000 a regadó. Csak a többi szarság gecisok még hozzá. 85-ből megvagy dúrván mindennel.
emzoli! Véletlenül nem te voltál lent augusztusban kakucson a simós bandával egy speckó simóval?
130ezer és ebből a regadó 90ezer
150/60 guma menyiből jön ki?
150eFt-ból megvan az egész rendszámoztatás
nema regadó a sok.szerintem az nagyon maximum 20e.de mire rendszám lesz a motorodon majdne egy kilo.,
Hello!
Nem tudja vki hogy mennyi egy 91-es mitora a regado
Már csak ez van, suzuki rp névre hallgatott a motorka, érdemes megnézni azokat a virsligumikat, akkoriban mindenki ilyenekkel ment, és hát ezek 18-20 pacal körül szaggattak, kb mint egy folytott rs, tehát a "150kontra160-as gumi"vitát, talán le is lehetne zárni:)
http://www.sportmotor.hu/motor...
nemtudtok valami számcímet?
nem tőled kérdeztem nem ér kötekedni jó?
2001
ja, ezekről hallottam suliban.. álatkirály. amúgy az ilyenekből látszik hogy semmi sem lehetetlen a tervezőknek, csak a köcsög gazdasági tanácsadók kötik meg a kezüket. képzeljétek el hogy mi lenne ha lazább lenne a hangulat hondáéknál, meg a nagy gyárakban.. V-due, tesi, y2k, bosshoss-szerű szörnyekkel járhatnánk.