Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah mivan? nemgyün a vidi ?
mondjuk ha jól gondolom kell még pár óra neki, pedig már felment. Csak vdani videoi amik most lettek fenn, este 7kor rakta fel őket :D
mindjá fennlesz a videóm itt a vidik között ,meg lehet hallgatni a hangját arrowwal (aki még eddig nem tette volna :D
RsAta, most te is meg tudod nézni :)
Ja meg lehet összehasonlítgatni a jolly hangjával, blackdragonnak is van fenn vidije :) Érdekel a véleményetek.
egy jó asszony mindent megbocsált...
ok! ügyes vagy, gratulálok!
Úr on volt a lényeg ebből levágtam
nah menjél aludni ÁDÓKA!
FŐ ÚR Te miről írsz te TUDATLAN SENKI! Még ehhez sem értesz? Mindenbe bele akarsz szólni és közben nem értesz hozzá! Te buta takony!
most esett le
Tedd ki nyugodtan a Checa 7es gépet
denagybaromvagy....
mond meg a neved keményfaszú!
erre legyen arcod!
erre a jolly és arrow témára kb mindakettő ugyanazt teljesiti gyári motornál de a jolly jobb egy kicsivel ha a henger meg van piszkálva de ha utcára kell akkor kb mindkettő ugyanannyit dob max más a hangjuk, akinek melyik jön be
nekem van arrowom ha érdekel vegyél fel msn-en
Kis Biel! Tegyél fel 190-es gumit, neked mindegy ! Te profi sztár vagy! Azt sem tudod milyen széles felnire mekkora gumi kell! Hülyegyerek! Nem a Bírót meg a Juhászt szidom. hanem téged. Egy profi hozzáértő ember vagy! Világbajnok ! Az adatlapomhoz semmi közöd a lakótelepi lakásod 4 fala között!
ez füreden állt kereskedésben tényleg nincs rossz hangja de pl az a katalizátoros(brutál svájci) kipufogó biztos nem a csúcs.
nekem a gyenge akksi produlált ilyet. de látom azt már néztétek.
már átnéztük a hátulján a csavarokat, aksi is jó. vmi más gond lehet:(
Ha mázlid van akkor csak nem érintkezik rendesen nem nagyon értek az elektronikához de ilyen problémám már volt ,nem szedtem még szét fordulatszám mérőt,de annyi volt a probléma hogy a fordszámmérő hátlapján van 3 csavar ami a fordszámmérő hátlapján lévő érzékelőt húzza oda a fordszám mérő házában lévő érzékelőkhöz ha a csavarok fellazulnak nem érinkezik rendesen ettől lehet a csapkodás, vagy valamelyik kábelben van egy kis szakadás ami hozzá megy estleg gyenge az aksi.Szal egyáltalán nem kuka,inkább nézd át.
HI!
Valakit érdekel 37-es dellorto + polini henger dugoval?
Kurva olcsón van... irj mail-t
pl Alpok Adrián a stock 600ban mindenki 190essel ment!
volt is vita hogy most 180 vagy a 190 is legyen engedélyezve és belementek hogy 190is és javarészt 190essel mentek...
gondolom hogy nemcsak az esztétikára mentek rá....
mi feszül ki te faszkalap?
ez nem Kunmadaras!
Tudom hogy ki vagy nefossál...jöhetsz mindenféle kitöltetlen adatlappal meg nemkell vállalni a rusnya fejedet se...
Talán irigy vagy a Juhászékra, vagy a Bíróékra amiért ők vitték valamire vagy mire ez a hangnem?
ha elolvastad volna mit mire irtam illetve milyen képet tettem be és azt mire fel akkor nemégetted volna le magad...
jahh
rendelni kell...
és hol lehet beszerezni egy ilyen jollyt
nekem meg Fucky-nak ugyan olyan lecc
Hát nem sok moccon van jolly, de most lesz a Ts-nek is meg a Fuckynak is:) Asszem megjött az egyik a tesómhoz, ha jól tudom
egyértelmű hogy jobb