Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ealdósorban van a Suzuki DR -em most kaptam egy ajánlatot cserére egy RX 125 , azt kérdezném mit tudtok ezekről mondani , alkatrészellátás , tipushibák, fogyasztás , futómű , menettteljesítménye, (LE)
Igaz ne enduro fórum de mivel aprilia lehet mondotok valamit róla na meg ez is 125 ös.
Köszke.
Nem, sajna nem, csak lelekes amatőr.
emzoli te szerelő vagy?
csoki legalábbis felénk a boltban úgy kell kérni.
semmi. de hülyeséget írtam másodszor. lényeg h ami nem ég annak nézd az égőjét meg a csatlakozásait.
okés köszi szépen télleg köccce nah mekk megcsinálom csáooo köszi még egycer
lehet h érted a viccet de a "válasz erre" gombot még mindig nem.
Jó, akkor csak a vicc volt szar:)
Persze, aki nagy lelki nyugalmat szeretne magának, az a tankba olajoz.
értettem a viccet... csak mondom hogy én szoktam belerakni és még nem történt nagy bajom hogy használom:)
ja boccs hülye vagyok. ha a hátsó nem ég akkor azt nézd meg. boccs. elsőt hagyd békén. ez esetben a farok idomom belül nézz körbe, de előtte inkább próbáld meg a körtét a másikoldalival kicserélni.
reggel van még.
szal ha az idomfelöli részről elkezded kisérni az index kábelét lesz iyen összekapcsolás csak nem tom h hívják. az szokott szétcsúszni pl. tisztogasd meg meg iyenek.
vagy kontakt hiba vagy kiégett... csereberéld az izzókat a másik oldallal. nyilván ameyik foyamatosan ég az jó, viszont lehet kontakt hibás ezért szedd le az idommokat és mozgasd át kicsit a toldásnál vagy mittomén hol:) ahol összenyomod őket.
jo reggeleket!lene egy oylan kérdésem h mi bja aelhet az indexemnek csak hátul világit a baloldali de folyamatosan elöl meg nem is ég
mind a 2 csizma 1 szar... semmit nem érnek...
vegyél gaerne grs csizmát. az ugy fogja a bokád mint az állat. ezek amiket belikeltél semmit nem fognak majd ha elkezd a bokád kitekeredni pl mert a motor alá szorult. nekem is szemét csizmám van és most cserélhetem majd le:(

amit írtam az 65 ropi, brian-éknél (gumik topicban mindig aktiv) most 25% kedvezmény van ha jól olvastam. nem a 30-40E-s kategória, de tény h megéri inkább oyat venni mint h később para legyen, vagy h rágyere h ez neked kevés mert semmi nem fog és akkor buktad a csizmád árát:)
simson topic pls
Azon humorizáltam, hogy ha eldobod a vasat, akkor hiába van benne surlódás csökentő anyag, a tani kÍVÜLRŐL surlódhat:)
de szar, amikor egy viccet meg kell magyarázni... bár lehet, hogy a vicc volt szar:)
csak megjött mind a kettő?
Emzoli hidd el jó az a surlódáscsökkentő.nekem idén csak télen akadt meg a motor,de az is csak azért mert az autópálya elkerülőn üveg használtam,meg nem egészen volt bejáratva...Van egy adalékom amit apa szokott szerezni és minden tankolásnál rakok bele egy pár cseppet.
Az enyém úgy füstölt, mint valami gyárkémény... És mégis... Ehhez mit szólsz?
Csocsi:D Mejöttek a jollyk:D lehet jönni átvenni brutálisan jól néznek ki
simo topicba irtam neked, ha majd ráérsz megnézhetnéd:)
Ne pofázz hülyeségeket. Zsombi mz-vel lenyomna, mint a szar, még hringen is :D Miértne mehetnének annyit... Nézd meg youtubeon az mz hring videókat.
Szerintetek?
Csizma meik a jobb?
Ruha jóféle?
Nem értem minek, a tankba surlódás csökkentő, a tank, álltalában kivülről surlódik, és ha túlzottan horizontálissá válik a motorozás, akkor azon már nem segít semmiylen adalék:)
a tankaba surlódáscsökkentőt szoktak belerakni...széria rs be nem szoktak olajat benzinnel keverni.Nekem egy okos bácsi még azt is tanácsolta hogy v power benzint se tegyek bele mert hogy nem birja a dugó...