Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megjött az én kis hengerecském, itthon ahogy nézegettük teljesen faszásnak tűnik, még a szakik is rámondják az áment aztán mehet bele az asso dugó :)

még1szer megkérdem, tud valaki ASSO WERKE dugót újan?
italmondoék tudnak 33rongyért hozatni, ha bárki tud olcsóbban, csipogjon!
üdv
Nah holnap kiviszem a mocit mamamhoz a garazsba 12 km szet fogok fagyni
olaJos
a ledesnek lehet így van, de az én motorjaimnak csak folyamatosan égnek az indexei ha szétjön elöl.
oksa értelek csak nehogy szétszedje a "bowdent" mer ako elfojik minden azé irtam neki az olajat
nálam akkor kezdett el gyorsabban villogni az index (az összes egyszerre, és nem mindíg csinálta), amikor az akku - saruja eléggé nem volt rendesen odafogatva és kontaktos volt.
Ok ebben Az esetben mind1 de nekem anno az oktatom kihangsulyozta h vizsgan az fekfolyaek nem olaj
oksa majd meglátjuk tavasszal
tök mind1 de olaj van benne nem bowden
Nem is olajos. Azt fekfolyadeknak hivjak. Nekem legalabb is igy tanitottak
A Fekkarnal van 1 erzekelo ami ga behuzod a feket rovidre zar. Altalaban az lesz rosz. Szedd szet 1 rugo van benne tisztitsd meg rakd ossze. Az is lehet hogy csak lecsuszott a vezetek
olalyos
szerintem nem bowdenes a féked:D
egyébként azt nem vágom, azzal még nem volt parám...:S
kérdezd rsata-t :)
lemaradt de gondoltma nyilvánvalo h benncéhez
Válasz erre gomb, akkor tudjuk kihez bezsélsz
még egy kérdés :... ha behuzom az elsö féket bnem világit a fék lámpám hátul ugye vana fék nyereg és ugy gondolom arra kéne valamit rá csatlakoztatni az egyikhelyena bowden van a másikra meg nem tom mivalo nekem üresen éáll ott és nem tok rájönni mért nem világit féklámpám//amugy éna 16 ba és sztem láttalak idén nyárona az 1es villamos környékén de lehet csak be flasheltem
Nekem égve marad ha szétcsúszik a vezeték, vagy az égő szar... Akkor villog nála gyosan ha nem megfelelő az égő W száma
lehet h neked azért indexelt gyorsabban h pótolja azt amit a rossz elhalaszt
Akkor biztos a 2006-osba más az elektronika, de nekem sokat voltlevéve a jobb első idom amikor a vázat csináltattam. És olyankor nem volt első indexem jobbról. Ment rendesen a hátsó index, csak 2X olyan gyorsan villogott!
De biztos én vagyok a hülye .....
aha az elég érdekes lenne...
Ha széthúzod mondjuk az első vezetékét, akkor csak gyorsabban fog villogni a hátsó, de nem folyamatosan világítani ...
Tapasztalat
este megakar látogatni
11. miért?
bencce te pesten merre lax?hanyadik ker?
elöl szétjött a vezetéke.