Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, hogy nem nagy kunszt, de azért valamit mégis vinni kell a fényezőnek mintaként.

De köszi szépen. Nem tudom hogy találtad meg ilyen gyorsan...
A 2széle felvan polirozva ennyi:D
Erről az Rs-ről nincs valakinek képe?
Vagy link ahol találok többet?
Végignéztem az összes rs125 képet bikepics-en, de ezt nem találtam sehol. pedig ott kéne lennie...

A felni miatt kéne több kép, mert én is meg szeretném csináltatni ilyenre
ohhlala
kösz tuning
Jha csak azt én New Yorkban vettem
szoval az enyém benyelted te zsidó:DD áh dehogyis:)
cartmanxxx pár napja voltam pesten a soroksári úton vásárolni kamionos boltban apuval és vagy 20-30 féle oan tábla volt mint amien a mitos srácnak van itt van róla infó is
Csocsi:) eladó az is, mert nem adtam oda a derbimhez meg van még egy kicsi daniel-es feliratú. A Maffiás nagyon durva... msn: rdani8@hotmail.com
mitoevo88:Láttam a képeid között a Derbin az egyedi rendszámot,nem eladó? Vagy tudnál hasonlót szerezni?
Mi lesz az ha megtudhatom?
hnapután
Holnap kap a a ts meg az atta egy kis ajándékot tőlem aztán csak okosan használni
kösz Ja és B.U.É.K.
4 deci
amennyi belefér MÉg napraforgo olajjal is müködne
Atta nem tudom mennyi váltó olaj kell simsonba?(nem ide tartozik tudom)
legalább tudjuk hova kell dobni a molotovot
erkélyi dekorációm
Lehet, hogy elkéstem de Boldog Karácsonyt a végére is! :)
nahh hát ez télleg faxa!csak nekem nem carbon dobos lessz hanem sima!A carbonos nagyon drága lett vna !jahh és télleg bevillan a majrécsíííík
Bulldog Karácsonyt Mindenkinek!
Karácsony van, jó kajával megtömve a hasam, kimegyek a garázsba megnézem a Vasam! Csorgatom a nyálam elmennék egy körre, bánatomban gyorsan rámegyek egy Sörre.Kurvára várom már a nyarat, kínomban zabálok még egy kis halat. És ezt igy addig-addig csinálom, míg az egészet sugárban kihányom! Azt mondom én neked motoros barátom, Motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!

MINENKINEK BOLDOG KARIT!
Nekedis Boldog Karácsonyt