Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog,békés karácsonyt kívánok mindenkinek! Mostanában nincs nagyon időm benézni, remélem mindenki jól van!

Üdv
én 1x akartam. még szerencs h lett utánna jó kis hengerem:)
hát tegyél vmit ellene:)
nekem van vagy 6 cm is :)
kinek mi=)
ez általába így szokott lenni:) szétnézel bikepicsen és szinte az összes ien csilivili jollymoto-s rsen van vagy 5 centi majré:D:D
neszeneked majré
hát igen:) neszeneked ts ,jollymoto :P
Kamion pót? :)))
bencce van itt nem messze egy emberke aki futókat épít, mienket is ő csinálta majd elkérem a telefonszámát. nekünk forgalmival mindennel volt 140ezer + extrák magosító meg ponyva stb
2 évvel ezelőtt anno ha kell megkereshettem a számát
Hát vazzeg,,,, Vannak jó csajok Magyaron.
DEEEE valószinű az enyém
Sztem nem az Övé:D Ha jól emlékszem a csajt Melissa Midwestnek hivják
szerintem őaz.Bár aztmondták a videókon 300akkal ment és ez 750 től érdekes lenne...Vagy mikor történt a baleset,akkor lecserélte a 750 est ezresre...
Még mindig nem válaszoltál, hogy tied-e a csaj, akit linkeltél :)
sajnos nem lesz futó mert amiket aztán láttam mind iyen 150-200 ropi. egy bérlés meg 2000ft. ugyh valami zsír bukó lesz majd heyette tavasszal. most nem kértem semmit, mondtam h majd márciusban menjünk el vásárolni:) és akkor lehet hozzácsapunk egy uj csizmát is:)
Hát nemtom,én mintha 6dugós első fékre emlékeznék az pedig 1000es,viszont a kommentek Téged igazolnak.
meg az udvar is nagyyából stimmel amit a tvbe mutattak aminek a neve "szerelmem" és ott ezen az udvaron a gixer
750es volt a balesetbe is. meg nézd a kommenteket. tutiő
nem mert ez 750es a balesetben pedig 1000es gixxi volt
http://www.sportmotor.hu/motor...
nem eza csávó volt a mecseki balesetes?
jolvan csak neverjmeg
nagyon nem jön be...
hú mégha lehetne is belőle látni valamit
atta ittvan a stuntod:D nem egy cbr de 690:P