Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mehetsz vele...max lefekszel
basszameg mikorleszmár nyár ez nemigaz.Idebent rohadni állandóan dejólenne már járkálni mindenfele a moccal
Én is vettem már több cuccot is misonstól és minden okés volt!
Sőt amennyiben valami nem stimm akkor cserélte volna!
Azért azt bírom,hogy olyanok pofáznak akik még nem vettek tőle semmit
Azt megérteném ha az írna akit esetleg "átbaszott" pl. Fucky!
Egyszerűen csak nem tudtok mit kezdeni az időtökkel és mint az oviban csúfolódtok!
Ehhh.....
1x mi is próbáltuk Rendőrségi ügy lett belőle
Hali! Csak a a két karika meg azokhoz tartozó cstlakozó! Egyszerűen be lehet építeni! Msn: rdani8@hotmail.com
Ilyennel mi is szórakoztunk,csak félcsőben Volt védőfelszerelés,minden,de így is akkorát estem,hogy orvosi eset lett belőle
Tegnap bevásárlókocsival szánkóztunk! nem ajánlom senkinek csak bukóban. akkorákat borultunk hogy még mindig fáj a fejem
de jó poén
koplett turbinajárokerék elado
jaja?( kb így hogy:

Sziasztok! bontott alkatrészek rs-hez mitohoz.
Hívjatok bla bla
misoc
Érd
ja meg berakja h af1 alkatrészek eladók, és van 1 kép egy roncstelepről (rozsdás hűtő, bicikliváz :DDD )
ez egyébként zsír 5let lenne...
egyébként az is vicc, h ha csalsz azt leszarják, de ha felteszed a slick gumit akkor aztán megy az irgum burgum...
A Német bajnokságok vannak egyébként nagyon jól megcsinálva. ott nem érdekel senkit hogy mit tuningolsz a motoron,de ha a verseny után felviszik a gépet a fékpadra és 35 Le többett ír akkor szia dobozos baszhatad a versenyt. ennyiből állna egy jó gépátvétel nem kell itt szétszedni a motort meg semmi csak egyszer feltotlni a fékpadra!
és bedob egy fényképet 2 karburátorról meg egy szanaszéjjel baszott szobáról:)
Misoc-nál olcsóbban is kijön

Mindjárt jön és írja hogy eladó alkatrészek ....
inkabb azt vegyél és akkor fogod birni a tempót a mátrában
Inkább télleg vegyél egy hengert és egy kipuffot meg egy powermotort és az kb 110.000 ezer és akkor télleg fasza géped lesz
Előbb jó lesz ez, kösz a tipped...:D
Úgy tudom, 170 a vége gyárilag, nem?
Mennyit?:D
Nyugi, lesz használva. 50-es gépbe belevertem 30000 km-ert két és fél év alatt
mester az nemúgyvan mondtam már am hogy mamámnál van a gép cska hétvégén látom vagy amikor elmegyek szivesen csinálnék képet róla de nics itthon ienkor meg már nemmehetek el
oszt nem is vagy fent msn-en
na ne bassz fel :D