Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

K. Béla nagyon szívesen megcáfolja eme állításodat
jol kiszedted a képröl a cuccokat csak 1 kicssit lehet látni h géppel csinaltad :D de am faja
Aha. Nem vitatkozom tovább. Felesleges bármit is magyarázni ide.
írj egy email címet és arra elküldöm
5-6 év alatt te a büdös életbe soha nem készülsz fel a mr olimpiára, akármennyi pénzed van (feltételezve). Ahhoz igencsak több 10 évekig kell elég komolyan gyúrni is, hogy legyen értelme a koxnak.
baró aza beró
- rendszámtartó +beró lánc

.:*"G"*:..:*"I"*:..:*"M"*:..:*"P"*:.
wumwum
Látom elég jó vita volt itt Beszálltam volna csak épp edzeni voltam

Figyelj Dadis, erre a motorozás gyúrásos téma csak annyit mondok, hogy a motorozás se 1 veleszületett dolog, azt is tanulni kell! Szoval FEJLESZTHETŐ! vezsel 1 pályaidomos gépet, 5X-6X behullasz vele aztán elkezded érezni a ritmusát meg minden. Kell a közelbe 1 pálya meg egy gép amit nemfélsz eldobni... Szerintem ez a titka.

A gyúrás is ilyen. Ahhoz idő kell meg pénz. Na meg a legfontosabb a genetika. Valaki emlegette itt a Mr Olimpiát. Figy hidd el ahhoz se kell több mint 5-6 év szabadidő, elhivatottság és 50-60 millió forintnyi koksz. Ez a titka az egésznek.

Szoval a gyúrás is szerintem olyan mint a motorozás. Pénz és idő kell hozzá, semmi más! Nyilván a motorozáshoz kell mellette még tehetség is, a gyúráshoz meg genetika, de hidd el egyik sem alapfeltétel.
hello, megadnád az msn cimedet? mert lenne pár kérdésem illetve ha olyan van akkor lehet elvinném a mocit egy megbizhato szerelőhöz mer most ráfér a kicsire a felujitás:)
gyere msn-be, ittvan mindenki.
Pista uram,visszajelölhetnél msn-en vagy feloldhatnád a letiltást mer nemtudlak utolérni:)
Kéne pár kritika majd elküldeném a karterom képét.üdvvvv
Vagy adsz egy email cimet vagy tudja fene
Én is kimegyek csak ha ráránthatom az Rs-ekre és én meg a micimackót akarom megverni, leverem róla azt a pár felesleges kilót
kb.20perc és megyek
Nemvettem még ruhát, kéne is segítség, ha tudsz. DE erről inkább msn-ben beszéljünk.
Karter kész. membrán van. Henger már megjött úgytudom, lassan, ketyeg a blokk.
vettél már ruhát?
ha kell, szólj
nemsokára. Geri hogy halad a hiuppal,
:D Szevasz Pista :) Gyere msn-re.
Dadis! csináld, mert minden nap szétröhögöm magam amikor olvasom a forumot
és a kép:
Eladó ez a kabát, összecibzározható nadrággal. Új ára itthon 74ezer. 25-be odaadom. Egy kis újnyi kopás van a bal vállánál, de alig látszik.

Mérete: 56-58között valahol. 180-190centi magas emberre és olyan 80-90kilóig fasza, vagy talán még többis. Nekem fasza volt, csak egyberészest keresek..
Meglátjuk még.
Nah látom megy az arcoskodás már megint.Majd beszartam néhány "inteligens" megnyílvánuláson....
Dávid,Geri vasárnap robogó?AZ új gép is most lesz tesztelve
Amugy Dadis megmondta a faszá robogó kell!