Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja. Esett fasza 5centi ho, ez az ora utan huzok haza, aztan haverral elesitjuk a 2107es ladot, drift lesz :D
Info órám van és nem érdekel az excel
En suliba vagyok, telefonomrol irok.
És maga? He?
Amúgy te Zsóti, mitkeresel itt? Suli? HEE?
Dávid kiárusítja a ruhatárát ,jah amugy láttam, hogy írtál tegnap csak bealudtam és mikor felkeltem már nem voltál gépnél.Köszi,de AXO-t veszek én is.
Én is UFO-t használok már 5.éve, tényleg nagyon frankó, pedig már tesztelve is volt párszor Szóval ha meg tudsz egyezni Dadissal (biztosan meg tudsz ) akkor nem jársz rosszul. Mert amit betettél AXO sztem elég drága
Nekem van egy alighasznált UFO, olcsón odaadom. Azis majdnem ugyanilyen mint ez. CSak jobb :)
szerintetek?
te még kakucson is elhagyod a rezódat:D
Énse nyulok a blokkhoz de attol még versenyezni fogok vele
125 sem olyan vészes akkor, ha értesz hozzá. én nem értek hozzá annyira h minden hétvégén szétpakoljam meg össze csukott szemmel.
Hármat mentél hringen zxr-el? HEE?
tényleg kifizetődőbb a 4t. ha megbízható a motorod. ha nem akkor költségesebb.
Hármat Dávidka,Hármat!meg egyet pannóniaringen,meg egyet euroringen,meg egyszer voltam Kakucson
pedig jól hangzott most miért rontottad el?:)
Mondjuk elötte meg egy kakucsot, pancsiring versenyt, euroring versenyt, euroring edzést :D:D
és te Dávid?
Geri csak két versenyt ment hringen zxr-el.....
hát nem tom én elkezdtem számolhatni 125-ben és oda jöttem ki, hogy inkább megveszem a zxr-t és indulok SSP-ben mert még az is olcsóbb.
Széria ide vagy oda, blackdragon is beismerte h ő is rájött h nem mehet széria motorral menni ha valamit el is akar érni. az, hogyindulhassak 125-ben kb 150 ezrembe fájt volna (szétreszelni a hengert, uj dugó, versenyfékbetétek, kipuff) amig felhozom odáig a motort. aki el tudja ezt magánk intézni az nyilván megussza jobban, én nem tudom meg a nagy része az embereknek nem tudja. tényleg érdekelt a dolog még a bátyádtól is vettem pályaidomot:))
és akkor még hozzá sem vettem pl h szezon közben mik merülnek fel, mint pl tavaly előtt bátyádnak. szétrepül a kuplung, főtengelyes lesz stb stb...
Geri tavaly hozzá nem nyúlt a zxr-hez. nekem ez szimpibb:)
WABBA TESTEPITO VILAGBAJNOK..Jelenleg rengeteg türelem kell hozzám a versenyfelkészülés végett, mert ez egy horror! Barátnőm kitart és szeret cserencsére. Szüleim is. Köszönöm nekik!
Életem a sport! top 3: erőemelés, testépítés, erősember. ( és még: atlétika, küzdősportok és minden teljesítménysport) Tisztelek minden olyan sportolót aki komolyan veszi a sportját és szívvel lélekkel csinálja. De természetesen az is tiszteletet érdemel aki versenyzési szándék nélkül edz, tesz valamit egészségéért, példás értékrenddel rendelkező életet él az élet minden területén. Amikre büszke vagyok: fekvenyomó európabajnoki cím, testépítő bajnoki cím, fitnesz szakedzői diploma( egyetlen a megyénkben ), személyi edzőként elért eredményeim, tanítványaimra..
Honlapja
/ Iwiw profiljából másoltam ki/ kb 10 éves kora óta edz lehetne rólla sokat mesélni.......
igen egy sm változat nem olyan mint a sok krossz
Ejha leis váltom az RS-t mert ez sokkal jobb
Biztos
Am valjukbe kibaszttszép ezaz sm változat nem mint a sok cross
küldj képet msnen. vasárnap jönni kell, mert kötelező
Itthoooooooooooooooooooooon