Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fahee nem olyan gyerek akinek az inkorrektségétől kéne tartanod
Rem télleg megjön nembaszott át mert az elégnagy szopacslenne de nemhiszem.sokkal jobbgyerek nembehúzós
akkor most érthetően
Jah a nagy alkatrésznepper Köcc
Randy én Faheetól szerváltam 13csengőért ebbe bennevan a postaköltség vagymi
nofene=)
lehet kapni olyat is dancinál:)
Fogod,kiszeded a szivacsot,pontosan kivágsz rá egy ilyen matricát és ráragasztod.
Ahogy Aszival beszéltük olaj függő is hogy megragad stb .... Mondjuk én is ezzel a kis "sz*r" hondát nyúzzom és nem is csodálom hogy jövőre dugó csere sztem várható
Ez csak egy fénygyűrű,ugye, nem külön lámpa? Hol és mennyiért vesztegetik?
Ja és le akarom valahogy karbonoztatni ami a kijelző és fordulatszámmérőn kívül van aza szivacsszerű izé.hogyan lehetne ezt megoldani mert már láttam valahol hogy az levan karbonozva de hogy a tökömbe.jólenne nekemis
rendeltem a szekérre ezt azt többek közt egy ilyen szépséget. ha mindne jólmegy két ünnep között már az enyém.(már megvan rendelve)
NEeem
Ez Ádám 1ik haverjáé volt LEgalábbis ezt mondta
De akár sulis is lehetett, idáig semmi baja (kopp-kopp)

És az apró karcolás is meg lett faszán csinálva.
Rá se ismerne senki hogy volt javítva
Stoppie RS is onnan való?a motorsuliból?
szilikont fujjá a gumi szélére látom marhára nem lesz használva
Mennyiért árulod a 2007es RS-eket?
Nem csak mindig frissitem a motor parkom az Aprilia suliban!
Mivan lopod őket? CSak rossz poén nyugodság
Hát igen tévedsz ! Mi mindig Asso dugót teszünk bele,hogy megakadt az nem az én hibám ,a tulaj mielött eladta neked beletett vagy 5000-e kmt . mellesleg semmi sem tart örökké, és nem állok ott mindig melletetek hogy minden általam elöirt dolgot betartotok-e.
CSak érdekel a történet aztán gondoltam megkérdezem! De ha valamiben tévedek javíts ki kérlek!
Akkor inkább ez ne eröltesd mert nem áll jól
Hello Aszi.
Érdekelne Rs.Tudnál több infot adni roluk?
Inkább ujjabak érdekelnének meg árat is mondhatnál rájuk......
aham
Ezt nekem irtad Vega,,,,?